reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja się obawiam zazdrości że strony starszaka, jak się urodzi dzidzius, synek będzie miał prawie 3 lata 🙆‍♀️
Ja też się obawiam zazdrości, tym bardziej, że syn cały czas powtarza, że on nie chce rodzeństwa (rocznikowo 8 lat), a my cały czas mówiliśmy, że więcej dzieci nie chcemy. Odmieniło nam się jak wybudowaliśmy dom, że jak już się wprowadzimy to będzie tam zbyt pusto :( No i szybko poszło ze staraniami. I teraz pytanie czy mówić najpierw synowi o rodzeństwie czy powiedzieć wszystkim ogólnie? Bardziej bym chciała, żeby on wiedział przed nimi, z tym że jeszcze mieszkamy z teściami i będę się bała żeby zaraz nie poleciał im powiedzieć :/
U mnie na śniadanie dziś mąż zrobił tortille z jajkiem, sałatą i pomidorem, a na obiad teściowa ma zupę krem z dyni :)
Ale nie powiem bo zdarzało się, że wpadał maczek, a to big mac, a to wrap albo jalapeno burger ;)
 
Detektor chyba najwcześniej się da złapać od 12tc, ale ciężko idzie bo młode ma dużo miejsca do uciekania 😅 oczywiście próbować nie zaszkodzi (sama na pewno będę). No i czytałam że w kolejnej ciąży łatwiej, bo macica szybciej rośnie i jest po prostu wyżej i nie trzeba wciskać pod spojenie łonowe głowicy 😂

U mnie już 2,75 człowieka, nawet widziałam jak machał tymi mini łapkami 😁 z crl wychodzi dzisiaj 9+4, to czas ogarnąć panoramę 😂
Świetnie! 🥰 pokaż zdjatko!
Uwielbiam oglądać zdjęcia z USG 🥰
 
Jest zarodek z bijącym serduszkiem!! 🥳🥳😍 aż nie mogę w to uwierzyć. Ciąża jest młodsza niż z OM, termin po tym USG wyliczyła na 3 września, ale pozwólcie, że zostanę z Wami 😄 stres mnie pewnie nie opuści za szybko. Kolejna wizyta na NFZ dopiero 8.02
O Boże jak się cieszę! 🥺 jezu aż się wzruszyłam masakra… tak się baaaardzo cieszę !!!!!!!!!
 
O Boże jak się cieszę! 🥺 jezu aż się wzruszyłam masakra… tak się baaaardzo cieszę !!!!!!!!!
Ja tez sie ogromnie cieszę 😍 popłakałam się jak wyszłam z gabinetu, potem kolejny raz jak dzownilam do mamy, a teraz czekam na kolejny płacz jak wstanie mój niemąż 😅 byłam przygotowana, że usłyszę złe wieści, ale jak widać mój bejbik zaskakuje mnie od samego początku 😍
 
reklama
Ja tez sie ogromnie cieszę 😍 popłakałam się jak wyszłam z gabinetu, potem kolejny raz jak dzownilam do mamy, a teraz czekam na kolejny płacz jak wstanie mój niemąż 😅 byłam przygotowana, że usłyszę złe wieści, ale jak widać mój bejbik zaskakuje mnie od samego początku 😍
Niech zdrowo rośnie I już nie stresuje mamy 🙂🙂
 
Do góry