reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ale wczoraj nastukałyście stron. Wczoraj mnie nie było,miałam nową osobę w pracy z sobą musiałam się narobić więcej niż sama. Tak się źle czułam od podnoszenia i schylania + szybkie tempo bo bardzo dużo pracy. Że bolał mnie brzuch i głową. Wczoraj wróciłam do domu jak się położyłam zjadłam to byłam nieprzytomna. Dziś czuję się dużo lepiej. Mam zamiar dziś nie przemęczać się. Wczoraj było ciężko aż się wystraszyłam. Taki ból pleców okropny ( mam krzywy kręgosłup itp) ale mata z kolcami mega pomaga. W poniedziałek wizyta z położna mam nadzieję że skieruje mnie na wizytę z specjalista który oceni zdolność moja do porodu naturalnego... Mam krzywa miednicę i dość duże problemy z kręgosłupem boje się że poród naturalny pogorszy mój stan zdrowia. Strasznie się tym stresuje..
O matko kochana uważaj na siebie 😔 masz w planach niedługo l4?
 
reklama
Haha no wszystko się kręci wokół żarcia 🙈
Ja mam nadzieje tylko, że to zjem, bo wczoraj to była masakra, tak mało zjadłam w ciągu dnia…
Ja jem całkiem dużo ale niestety większość to świństwa bo to najlepiej wchodzi 😏 w poprzedniej ciąży też tak wyglądał u mnie pierwszy trymestr ale na szczęście później było już lepiej. Liczę, że teraz będzie podobnie ☺️
 
Ja też mam wyjątkowego smaka na niezdrowe żarcie ale staram się je bilansować w jakiś sposób 😅 tzn jak mam ochotę na wielką drożdżówę to zjadam ją ze smakiem ale dorzucam jogurt z wysoką zawartością białka, garść borówek i garść orzechów. Zdecydowanie zmniejsza to wyrzuty sumienia a pyszne jest tak samo 😆
 
Dobra, zróbmy tak: za listę roboczą wezmę listę z terminami porodów z pierwszej strony. Do niedzieli (14.01) dajmy szansę, żeby każda chętna zweryfikowała czy się tam znajduje. W przyszłym tygodniu mogę posprawdzać aktywność po nickach i dogadamy się o wysłanie listy do Ani.
Ja Też poproszę o wpisanie mnie 2.08.
 
Ja ostatnio jadłam pierwsze śniadanie o 4 rano 😁 A wstaje docelowo przed 7.
Ja muszę zjeść przed snem żeby rano cukier mi nie wyskoczył. I co 2.5/3h
Od 3 dni moja młodsza córka budzi się o 6 :/ a podobno małe dzieci dość dużo snu potrzebują. Udanego dnia! Powodzenia na wizytach, trzymam kciuki
Moja córka uważa, że sen jest dla słabych. Od maleńkości. Jak miała pół roku to nikt nie wierzył, że wstaje 5/6 i ma 2 drzemki po 15 min. A jak przyszli to szok bo ona nie idzie spać. Dzisiaj kończy 16 miesięcy i w żłobku się nauczyła 1 drzemki ale nie zawsze a w domu jak ma drzemkę to ja jestem szczęśliwa. A spać kade 19.30 a zasypia Hmmmm i o 23 czasami
jumper jpd-100e
Też go mam
 
reklama
Do góry