reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Detektor chyba najwcześniej się da złapać od 12tc, ale ciężko idzie bo młode ma dużo miejsca do uciekania 😅 oczywiście próbować nie zaszkodzi (sama na pewno będę). No i czytałam że w kolejnej ciąży łatwiej, bo macica szybciej rośnie i jest po prostu wyżej i nie trzeba wciskać pod spojenie łonowe głowicy 😂

U mnie już 2,75 człowieka, nawet widziałam jak machał tymi mini łapkami 😁 z crl wychodzi dzisiaj 9+4, to czas ogarnąć panoramę 😂
pięknie 😍
 
Jest zarodek z bijącym serduszkiem!! 🥳🥳😍 aż nie mogę w to uwierzyć. Ciąża jest młodsza niż z OM, termin po tym USG wyliczyła na 3 września, ale pozwólcie, że zostanę z Wami 😄 stres mnie pewnie nie opuści za szybko. Kolejna wizyta na NFZ dopiero 8.02
udało się! Chyba wszystkim kciuki drętwiały 😂
Gratulujemy!
 
Ja się obawiam zazdrości że strony starszaka, jak się urodzi dzidzius, synek będzie miał prawie 3 lata 🙆‍♀️
Ja się nastawiam, ze te pierwsze 3 miesiące będą ciężkie zanim się odnajdziemy w nowych rolach. U nas poród wypada miesiąc przed 3. Urodzinkami córki.
Chwalę się fotką 😁:
IMG_4884.jpeg
 
reklama
Do góry