reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja też dołączam do diet pudełkowych ale od jutra 😁 zamówiliśmy Vikinga i liczę że będzie smaczny 😁
ja już wiem, że popełniłam błąd z tymi pudełkami 😂 obiad oddałam mężowi, bo na sam widok kurczaka miałam odruch wymiotny, a na kolację z kolei sałatka z indykiem 🤢
Coś tak czuję, że będę jadła tylko śniadania, ii śniadania i podwieczorki 😂 i to najlepiej te słodkie 😂
 
reklama
Pappe i tak bym zrobiła. Tam nie tylko ryzyka wad ale też np przed wczesnego porodu i tego typu rzeczy


Nie 6+6 a 6+1 z usg ale jest. Ma serduszko.

Następna wizyta też u Ciepieli 22go
pięknie! Cudowne wieści! Przemo zadowolony? Kazał Ci teraz coś badać?
Widziałaś tam gdzieś mojego szoguna? Przyjmował dziś, czy jutro się wszyscy zwalą i znów będę czekać godzinami?😅
 
Do góry