reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2024

Jak tam dziewczyny radzicie sobie z swoimi maluchami ?! Mi doskwiera brak snu i ciężko pogodzić opiekne nad dwójka dzieci
Ja też czuję się okropnie przemęczona, moje dziecko nie śpi za wiele w ciągu dnia i również marzę o 4 h nieprzerwanego snu 🤣mimo pomocy tatusia...nie umiem spać gdy obok się rozgrywa walka 😅
 
reklama
Ale nie zapytałaś mnie ile czasu mam zamiar tak karmić. Chcesz karmić 2 lata to proszę. Ja nie. I mam do tego prawo.

Oczywiście, ze masz - ja napisałam, że nie znam dziewczyn które łączą takie karmienie zgodnie z WHO.
To Ty odpisałaś, że tak robisz i jest okej :) stąd mój komentarz.

Ludzie (również KP) żywią potem dzieci nutellą, pizzą itd. więc wiadomo że każdy rodzic decyduje o zdrowiu i przyszłości swojego dziecka sam :)
 
Do góry