reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Nie.
Ja u Mędrka prowadzę.
Mędrek mnie do niego wysłał. Oni się znają.
aaaaa. Myślę o Mędrku na prenatalne, bo z tego co rozumiem to w diagenie można u niego zrobić na NFZ. A jako, że do tej pory absolutnie wszystko robię prywatnie i nasz Bombelek jest prawdziwie luksusowy, bo wart kilkadziesiąt tysięcy 😅 to może chociaż prenatalne zrobię na NFZ skoro mi się należą 🙈
 
reklama
aaaaa. Myślę o Mędrku na prenatalne, bo z tego co rozumiem to w diagenie można u niego zrobić na NFZ. A jako, że do tej pory absolutnie wszystko robię prywatnie i nasz Bombelek jest prawdziwie luksusowy, bo wart kilkadziesiąt tysięcy 😅 to może chociaż prenatalne zrobię na NFZ skoro mi się należą 🙈
Ja znam go prywatnie. On już nie pracuje w diagenie. Prenatalne prywatnie robi.
Korzystałaś z ich diety? Byłaś zadowolona? Poczytałam jakieś komentarze i takie trochę mało przychylne są jednak.
Korzystałam. Dla mnie spoko.
Wiadomo są lepsze i gorsze jak wszędzie.
No i są stabilni.
Miałam też dietę w kateringu który zawinął kasę i właściciele zniknęli. Straciłam 2 miesiące diety wtedy.
 
Dziewczyny oprócz podstawowych witamin jak kwas foliowy, kwasy DHA itp itd (ja np biorę Puerio Uno) coś jeszcze bierzecie dodatkowo?
Nie mam tu na myśli Waszych leków typu duphaston, metformina itp.
 
Dziewczyny oprócz podstawowych witamin jak kwas foliowy, kwasy DHA itp itd (ja np biorę Puerio Uno) coś jeszcze bierzecie dodatkowo?
Nie mam tu na myśli Waszych leków typu duphaston, metformina itp.
nie, ja też tylko pueria uno i mój doktorek mówi, że wystarczy😅 wczoraj pobolewał mnie brzuch to wzięłam magnez, dziś też mnie ciągnie i się zastanawiam czy nie łyknąć na noc
 
reklama
Do góry