reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Ja zjadlam rozmaryn i tez lekko dygam. Ale tak naprawde musialabym wpisywac w neta wszystko zanim wezme to do ust.

Ja nie dygam, bo prawdopodobieństwo jest jak wygrać w totka szczerze mówiąc. Większe prawdopodobieństwo jest jedząc niemyte owoce czy warzywa jednak.
Bardziej mnie boli, że rzuciłam się ze smakiem i było taaaaakie dobre, a jak się zorientowałam, że chyba jednak nie powinnam tego jeść to już było trochę mniej pyszniusie i mi odebrało całą radość ehhh
 
reklama
Ja stosuję, bez nich chyba bym umarła. Nie wiem jak będzie z odstawieniem. A co piszą i gdzie?
w jakiej dawce stosujesz? 2 razy dziennie czy więcej? Piszą w internecie na jakiś forach że po odstawieniu są dwa razy większe mdłości i wymioty. Ja wzięłam o 19 pierwszą dawkę, ale przed chwila zwymiotowałam 😩😩😩
 
w jakiej dawce stosujesz? 2 razy dziennie czy więcej? Piszą w internecie na jakiś forach że po odstawieniu są dwa razy większe mdłości i wymioty. Ja wzięłam o 19 pierwszą dawkę, ale przed chwila zwymiotowałam 😩😩😩
Biorę 2 tabl dziennie (po południu i przed snem), ale ja nigdy nie miałam wymiotów tylko mnie nudności kładły do łóżka :( biedna, współczuję… zobaczymy co będzie, to nie jest tak, że czuje się idealnie, ale mogę jeść, pracować i zajmować się dzieckiem… pamiętam jak w 1 ciąży płakałam nad jedzeniem i niestety widać to w pomiarach wagi wtedy i teraz 🫣🫣
 
Biorę 2 tabl dziennie (po południu i przed snem), ale ja nigdy nie miałam wymiotów tylko mnie nudności kładły do łóżka :( biedna, współczuję… zobaczymy co będzie, to nie jest tak, że czuje się idealnie, ale mogę jeść, pracować i zajmować się dzieckiem… pamiętam jak w 1 ciąży płakałam nad jedzeniem i niestety widać to w pomiarach wagi wtedy i teraz 🫣🫣
cieszę się, że Ci pomagają 🥰 Mam nadzieję, że mi też zaczną, jutro spróbuję wziąć kolejną dawkę. A bierzesz rano na czczo tabletkę? Bo w internecie piszą, żeby brać na czczo, a lekarz mówił, że po śniadaniu 🙃
 
reklama
Hej dziewczyny - przychodzę do Was doświadczonych bardziej. Mam mutacje i dostałam od lekarza heparynę i acard. Bierzecie to razem? Jedno rano, drugie wieczorem? Wszystko razem rano/wieczorem? Z emocji nie zapytałam lekarza jak usłyszałam heparyna 😩
Hej, ja biorę acard i heparyne wieczorem.
 
Do góry