reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny, czy wy macie kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym? Tzn czy macie do niego nr tel i możecie do niego zadzwonić, napisać smsa?
ja nie...i właśnie zastanawia mnie czy lekarze serio dają swoje numery?
Zawsze zakładałam, że w razie co to będę dzwonić do kliniki po prostu i prosić o kontakt
 
reklama
Dziewczyny, czy wy macie kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym? Tzn czy macie do niego nr tel i możecie do niego zadzwonić, napisać smsa?
ja mam numer do lekarza z kliniki i rzeczywiście, na każdego smsa (niezależnie od pory) odpisywał mi w ciągu dosłownie kilku minut, dlatego właśnie postanowiłam pozostać mu wierna chociaż prowadzenie u niego ciąży będzie mnie słono kosztowało (mam pakiet z pracy, więc mogłabym ogarnąć to w zasadzie bezkosztowo) ale właśnie ze względu na ten kontakt postanowiłam zostać u niego 😄
 
Hej
Tak pisalyscie o parowkach itd że dziś na śniadania zrobiłam sobie parówkę na ciepło i zjadłam i było mi nie dobrze 😑
Hahhaaa .. 😁
Co ja dziś miałam za sen ... Krwawienie miałam 😔 wstaje rano patrzę ufff to tylko sen 😔 po tych moich dwóch stratach to już chyba do końca tej ciazy będę sie bala 😔mam taki ogromny lek do tej następnej wizyty 😔 pierwsze poronieniu straciłam w 9 tyg . Ale tam od początku było coś nie tak ..a to źle beta przyrastała potem późno sie zarodek pojawił i na końcu serduszko biło poniżej normy i kolejna wizyta serduszko już nie biło . Ciężkie przeżycie . Slyszysz serduszko a nast już nie 😪 potem kolejna próba i puste jajo 😔 i teraz całkiem niespodziewane 2kreski . Cieszę sie przeogromnie ale bardzo sie boje. Wy napewno też tak macie . Wiem że nie jestem sama 🤗

Ja nr do mojego prowadzącego mam . I mogę zadzwonić w kazdej chwili .
 
Dziewczyny, czy wy macie kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym? Tzn czy macie do niego nr tel i możecie do niego zadzwonić, napisać smsa?
Mam kontakt z moją gin (od pozytywnego testu), ale nie jest moją prowadzącą. Ma mnóstwo znajomości i zawsze w jakimś szpitalu mnie pokieruje do kogoś. A do niej chodzę już tyle lat prywatnie, że nie wyobrażam sobie nie chodzić teraz.

Kontakt mamy, w pierwszej ciąży, którą straciłam kontakt miałam z nią 24/h, bardzo to sobie cenię, jest niesamowita.
 
reklama
Dziewczyny, czy wy macie kontakt ze swoim lekarzem prowadzącym? Tzn czy macie do niego nr tel i możecie do niego zadzwonić, napisać smsa?
ja nie mam, ale mam przez klinikę i jak coś się dzieje, to dzwonię tam. Miałam piękna próbę jak to działa jak miałam covid i naprawdę super zadzialalo. A jak innym razem potrzebowałam coś skonsultować, a jego akurat wyjątkowo tego dnia nie było (normalnie jest 6 dni w tygodniu), to skontaktowała się ze mną inna lekarka.
 
Do góry