reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
hahaha nie wierzę, ubierasz młodą i mówisz jej że trzeba szybko po hotdoga z żabki 🤣💜

jutro zrobię zakupy na te domowe hotdogi, ale do tego najlepszy jest tydzien amerykanski w Lidlu wtedy kupuje te pikle specjalne już pokrojone, cebulkę prażoną... bagietka, dobra parówka i do piekarnika...
Serio muszę jutro to kupić, ten z żabki to nie to samo!
Przeszły mi mdłości to moge zaszaleć... a miałam się tak.perfekcyjnie i zdrowo odżywiać w ciąży 😄
Ja ją ubieram i wychodzimy. Nic nie tłumaczę. Ma 15 miesięcy
 
Hej dziewczyny - przychodzę do Was doświadczonych bardziej. Mam mutacje i dostałam od lekarza heparynę i acard. Bierzecie to razem? Jedno rano, drugie wieczorem? Wszystko razem rano/wieczorem? Z emocji nie zapytałam lekarza jak usłyszałam heparyna 😩
Ja mam tylko heparynę, robię zastrzyki ok 9 rano. Acard akurat nie mam, ale chyba nie brałabym jednocześnie. A nie możesz napisać do lekarza albo zadzwonić na rejestrację i poprosić niech zapytają?
 
😁 będąc po leki w aptece, wspomniałam o tych mdlosciach, pani poleciła Rennie do przetestowania na mdłości. Bezpiecznie można w ciąży brać. Wzięłam 2 tabletki - albo mam dziś lepszy dzień albo ten lek jest genialny. Nie mdli mnie. Oczywiście coś podjadam co ok 2-3 godz, tak na wszelki wypadek 🤪
 
Nagadałyście o tym żarciu i mi się też zachciało, ale ja ssaków i ptaków nie jem to znalazłam stek z tuńczyka wędzony w lodówce i opitoliłam i jak byłam w 2/3 żarcia to się zorientowałam, że wędzony na zimno🤦‍♀️ Był pyszniusi jak nigdy, a teraz już nie jest 🙄
 
reklama
Nagadałyście o tym żarciu i mi się też zachciało, ale ja ssaków i ptaków nie jem to znalazłam stek z tuńczyka wędzony w lodówce i opitoliłam i jak byłam w 2/3 żarcia to się zorientowałam, że wędzony na zimno🤦‍♀️ Był pyszniusi jak nigdy, a teraz już nie jest 🙄
a on w jakiej formie? taki wędzony kawałek czy jakoś zakonserwowany?
 
Do góry