reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
ciąża naturalna , nie wspomagam sie progesteronem a tydzień wychodzi 6+4
Jestem umówiona w pt za tydzień 5.01. i wtedy się okaże co tam się dzieje...
mam.ogromną nadzieje, że jednak będzie dobrze... chcesz bete jeszcze sprawdzać czy czekasz do wizyty? ciężko cokolwiek mądrego Ci powiedzieć w takiej sytuacji, żadna z nas nie jest ginekologiem a nawet gdyby to zycie pisze takie scenariusze... że nigdy nic niewiadomo 🤷‍♀️ bardzo bardzo chce by nam wszystkim się udało... 💜
 
mam.ogromną nadzieje, że jednak będzie dobrze... chcesz bete jeszcze sprawdzać czy czekasz do wizyty? ciężko cokolwiek mądrego Ci powiedzieć w takiej sytuacji, żadna z nas nie jest ginekologiem a nawet gdyby to zycie pisze takie scenariusze... że nigdy nic niewiadomo 🤷‍♀️ bardzo bardzo chce by nam wszystkim się udało... 💜
Wydaje mi się że powtórze ale niewiem kiedy jutro ?
 
Wydaje mi się że powtórze ale niewiem kiedy jutro ?
jeśli zrobisz dziś to nie zrobisz kolejnej po 48h bo w poniedziałek wszystko zamknięte. Może wtorek i czwartek przed wizytą akurat? Tylko musisz się psychicznie przygotować na wszystko i to na pewno będzie stresujące czeka na wyniki I pytanie co jesli nie będą dobre przyrosty jak teraz...
Masz wizytą w piątek gdzie już będzie pewnie wiadomo co i jak...
 
reklama
Właśnie siedzę pod gabinetem i kuźwa aż się przesiadłam 2 gabinety dalej. Facet przyszedł z żoną/partnerką i tak kaszle, że zaraz płuca wypluje ;/ oczywiście bez maseczki, ledwo usta zasłania.
też mnie to wkurza, że kaszlą i nie założą maseczki nawet... ja zakładam ostatnio maseczki w poczekalniach...
 
Do góry