reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️
Kochana przesyłam dużo uścisków i siły dla Was!
Pamiętaj jeszcze wyjdzie słońce, nie poddawajcie się.

Jakbyś chciała pogadać to się odezwij. Moją pierwsza ciążę porobiłam też w 9tc 😔
 
reklama
Kochana przesyłam dużo uścisków i siły dla Was!
Pamiętaj jeszcze wyjdzie słońce, nie poddawajcie się.

Jakbyś chciała pogadać to się odezwij. Moją pierwsza ciążę porobiłam też w 9tc 😔
Poroniłam*

I też po prawie miesiącu takiego rollercoasteru i czekania, nadziei 😔 dokładnie wiem co czujesz.
 
Według aplikacji 6+5 ale ze względu na późną owulację podejrzewam kilka dni różnicy :) a Ty?
Ja 5+2, wizytę dopiero mam na 5 stycznia.
Mogłabym cały czas spać, doszło małe przeziębienie, non stop mam 37 stopni, no ale nie zbijam tego.
Zażywam *spam* na gardło, syrop też od nich i wodę morską do nosa. Kiedy to przejdzie, bo zaczynam świrować 😬
 
Ja 5+2, wizytę dopiero mam na 5 stycznia.
Mogłabym cały czas spać, doszło małe przeziębienie, non stop mam 37 stopni, no ale nie zbijam tego.
Zażywam *spam* na gardło, syrop też od nich i wodę morską do nosa. Kiedy to przejdzie, bo zaczynam świrować 😬

Ja na wizytę wybieram się 3 stycznia. U mnie też duże zmęczenie 🥺 mam nadzieję, że szybko uda Ci się pokonać przeziębienie ❤️
 
Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️

Trzymaj się. Życzę, abyś miała przy sobie odpowiednie osoby. I dużo spokojnego odpoczynku. To była trudna walka. 💔
 
reklama
Do góry