reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Cześć wszystkim! Nieśmiało się witam z wstępnym terminem na 15.08 🙈 ale pierwsza wizyta u gina jeszcze przede mną więc wszystko może się zdarzyć 🥺 mam jednak nadzieję, że wszystko będzie ok! Objawy raz są raz ich nie ma, ale nie mam za dużo czasu o tym myśleć, bo w domu mamy jeszcze bardzo energicznego ponad dwulatka.
Każdej z nas życzę samych dobrych wieści i spokojnych 9 miesięcy ❤️
Hejo! ❣️ zapraszamy! Który jesteś tydzień?
 
reklama
zazwyczaj pije białą herbatę, ale do do kawy to u mnie jest hit przed ciążą piłam po 3 dziennie duze latte, kawa to był cel mojej egzystencji 😜🤣 odkąd jestem w ciąży przestalam już je robic... bo ani jednej nie wypiłam... tylko robiłam i stały... kompletnie steacilam ochotę na kawę.
W zyciu bym nie uwierzyła, że mogę nie myśleć o kawie i nie pic jej 😳🤯

U mnie jest tak samo. Na co dzień 2-3 kawki (1 rano w domu, druga w pracy żeby się dobudzić 😅). Teraz żadnej… mam odruch wymiotny 🫣
Mnie w pierwszej ciąży na kilka tygodni odrzuciło od kawy i koleżanka z pracy potem mi później powiedziała, że dlatego się domyśliła, że jestem w ciąży 😁 Bo tak to zawsze o 10 szłyśmy do kuchni sobie zrobić 😉 Teraz od wczoraj/dzisiaj mam już mniejszą ochotę, więc nie wiem czy nie będzie zaraz tak, że znowu przez jakiś czas nie przełknę 🫣 Oby nie, bo kocham kawę ♥️
 
Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️
Współczuję bardzo i przesyłam wirtualne uściski. Strasznie to się ciągnęło u Ciebie a Ty byłaś okropnie silna w tej sytuacji. Jak będziesz gotowa to życzę szybkich kolejnych kresek! Trzymaj sie!
 
Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️

Bardzo mi przykro 😔 Tulę mocno i przesyłam tyle siły i wsparcia ile tylko potrzebujesz 🧸🧸🧸
 
Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️
Bardzo mi przykro 😢😢 to wyszło na jakiejś planowej wizycie? Czy jakaś pilna sytuacja w święta? :(
 
Kochane będę się z Wami żegnać. Jestem w szpitalu, czekam na poronienie. Nie wiem kiedy serduszko przestało bić, już nie dopytywałam. Dziękuję za te kilka tygodni z Wami i życzę Wam wszystkim nudnej całej reszty ciąży ❤️❤️❤️
bardzo Ci współczuję 🥺 dużo siły, Kitsune, i ogromu wsparcia bliskich
 
reklama
Do góry