reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja po wizycie. Jest to, co być powinno na tym etapie czyli pęcherzyk żółtkowy i żadna ciąża pozamaciczna, którą sobie wmówiłam 😆
Pani kazała przyjść za 2 tygodnie. Żadnego zdjęcia mi nie dała. Te co miała to podpięła pod moje dokumenty. Nie wiem czy będę dalej do niej chodzić, bo mam innego lekarza na nfz.
Chciała mi przepisać luteinę, ale ostatecznie chyba zapomniała.
 
reklama
Mam pozytywny test na covid :/ Czyli te ogólne uczucie rozbicia, osłabienia, palenia i bólu w gardle to jednak to 😞 Temperaturę mam w granicach 37,1-37,5. Będę się kurować przez weekend. Podejrzewam, że syn ma to samo. Ja zła matka go zaraziłam, a miał być jutro kulig i ognisko z kiełbaskami 😞
 

Załączniki

  • 20231208_193228.jpg
    20231208_193228.jpg
    693,8 KB · Wyświetleń: 71
Do góry