reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A kiedy masz stacjonarną wizytę w klinice? Może da się jakaś teleporade z tym lekarzem tam załatwić szybciej?
Tzn dawke 2x2 kaze mi brac lekarz, u ktorego finalnie mysle, ze zostane. Jest ordynatorem w szpitalu, w ktorym pewnie bede rodzic. U niego wizyte mam 20.12.
Dawke 2x1 mam od lekarza z kliniki. Wizyta we wtorek.
Co lepsze, oni sie znaja i wypowiadaja o sobie w samych superlatywach :D Ale to wyszlo przez przypadek. Zostalabym na tym 2x2 tylko po prostu nie wiem czy to nie za duzo. Progesteron przy jednej z pierwszych bet mialam 15,9
 
Tzn dawke 2x2 kaze mi brac lekarz, u ktorego finalnie mysle, ze zostane. Jest ordynatorem w szpitalu, w ktorym pewnie bede rodzic. U niego wizyte mam 20.12.
Dawke 2x1 mam od lekarza z kliniki. Wizyta we wtorek.
Co lepsze, oni sie znaja i wypowiadaja o sobie w samych superlatywach :D Ale to wyszlo przez przypadek. Zostalabym na tym 2x2 tylko po prostu nie wiem czy to nie za duzo. Progesteron przy jednej z pierwszych bet mialam 15,9
I lekarz tylko na podstawie wyniku progesteronu kazał go brać czy masz jakieś dolegliwości/obciążenia/choroby?
 
Tzn dawke 2x2 kaze mi brac lekarz, u ktorego finalnie mysle, ze zostane. Jest ordynatorem w szpitalu, w ktorym pewnie bede rodzic. U niego wizyte mam 20.12.
Dawke 2x1 mam od lekarza z kliniki. Wizyta we wtorek.
Co lepsze, oni sie znaja i wypowiadaja o sobie w samych superlatywach :D Ale to wyszlo przez przypadek. Zostalabym na tym 2x2 tylko po prostu nie wiem czy to nie za duzo. Progesteron przy jednej z pierwszych bet mialam 15,9
Ja bym podpytała we wtorek czy utrzymywać to zalecenie. Oni wiedzą że chodzisz tu i tu? To można wtedy powiedzieć że ten miejscowy zalecil inaczej i masz dylemat.
 
I lekarz tylko na podstawie wyniku progesteronu kazał go brać czy masz jakieś dolegliwości/obciążenia/choroby?
Zwykle na tej podstawie lekarze dają duphaston. U mnie było w 1 ciąży 18 i też dostałam. Teraz, mimo że progesteron 36 to ze wzgledu na poronienie w czerwcu też mam brać. Nie spotkałam się tu na forum, żeby lekarze czekali z progiem do jakiś dodatkowych atrakcji...
 
Ja bym podpytała we wtorek czy utrzymywać to zalecenie. Oni wiedzą że chodzisz tu i tu? To można wtedy powiedzieć że ten miejscowy zalecil inaczej i masz dylemat.
Nie wiedza o sobie, bo u tego na miejscu jeszcze nie bylam. Wlasnie tak myslalam, ze po prostu powiem, ze on mi tak kazal a dopiero w sumie na recepcie z kliniki zauwazylam inny sposob dawkowania.
 
Zwykle na tej podstawie lekarze dają duphaston. U mnie było w 1 ciąży 18 i też dostałam. Teraz, mimo że progesteron 36 to ze wzgledu na poronienie w czerwcu też mam brać. Nie spotkałam się tu na forum, żeby lekarze czekali z progiem do jakiś dodatkowych atrakcji...
U mnie ze względu na poronienia od samego początku był Duphaston, ale że czułam się po nim fatalnie to mam luteinę. Nikt nawet nad progiem się nie zastanawiał 🤷🤷 Zrobiłam na własną rękę i wynik był niecałe 19
 
reklama
Zeby nie bylo Dziewczyny, ze podwazam branie lub nie Duphastonu :) Uwazam, ze skoro chodzimy do lekarzy i to nie byle jakich to ufamy, ze wiedza co robia. Ale wlasnie powyzsze posty mnie wczoraj nieco nastraszyly. Gdyby nie one nawet nie byloby z mojej strony tematu. Chodzi mi jedynie o to, czy 4 tabletki dziennie to nie jest przegiecie paly.
 
Do góry