reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Tak, mam :) Dziękuję Wam za wszystko. Jestem tylko ciekawa dlaczego ta beta tak faluje, 200 w górę, 200 w dół i tak w kółko... Myślałam że przy poronieniu po prostu spada i to mocno. A tu takie czary 😔
Współczuję z całego serca. Znam ten ból żegnania się z mamuśkami... nic przyjemnego. Trzymam kciuki żebyś szybko na nie wróciła!
 
@Kitsune bardzo mi przykro :( życzę Ci dużo wytwalosci. Jesli dobrze pamiętam, to masz dwoje dzieciaczków w domu, które na pewno szybko spowoduja, ze poczujesz sie lepiej ❤️
 
Hej. Witam się z Wami dziewczyny. Mam na pokładzie już styczniaka z 2022. Czy któraś z Was będąc w ciąży karmi może piersią starszaka?:)
ja odstawiłam akurat w lipcu, ale z tego co czytałam to w niepowikłanej ciąży nie ma przeciwwskazań do karmienia 😁 na fb jest fajna grupa o karmieniu w tandemie :)
 
reklama
@AnnMar88 zobaczyłam na pierwszej stronie, że termin masz na 3.08. Mi różnie aplikacje pokazują. Raz 3 a raz 4 sierpnia. Ktorego dnia mialas miesiaczke?
21.10 ale ja z dlugocyklowców. Muszę doliczyć 12 dni dodatkowo. Aplikacjja niby na 27.07 ale to się na 100% przesunie.
Tutaj można wpisać długość cyklu i masz bardziej zbliżoną datę.
 
Do góry