reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie bety i nieprawidłowości w ciąży np. puste jajo, brak zarodka, brak echa czy serduszka. Czy w takich sytuacjach beta rośnie normalnie albo do którego momentu rośnie?
Czy to nie jest tak, że rośnie prawidłowo nawet do kilku tysiecy zanim zacznie spadać bo coś jest nie tak?
 
Dziewczyny a ja mam pytanie odnośnie bety i nieprawidłowości w ciąży np. puste jajo, brak zarodka, brak echa czy serduszka. Czy w takich sytuacjach beta rośnie normalnie albo do którego momentu rośnie?
Czy to nie jest tak, że rośnie prawidłowo nawet do kilku tysiecy zanim zacznie spadać bo coś jest nie tak?
U mnie urosla prawie do 30 tys. (puste jajo)
 
W ogóle dziewczyny miałam dzisiaj mega problem, żeby umówić się na wizytę do mojej ginekolog. Ostatecznie okazało się, że w tym tygodniu nie ma terminu. Zaproponowali wizytę u innego lekarza z tej samej kliniki. Ma super opinie, więc się zgodziłam. Wizyta 07.12., moja chwila prawdy, czy znowu nie puste jajo...
 
B zastanawiam się jaki jest sens robienia tylu razy bety, skoro to i tak nie gwarantuje że ciąża rozwija się prawidłowo... dopiero to usg z sercem jest dla mnie takim światłem, że na tym etapie jest ok.
Kurde właśnie apropo tego co napisałaś, zastanawiam się nad jutrem.
Lekarz znowu zlecił mi betę, ja się zastanawiałam czy nie zrobić w innym labie (ale logicznie rzecz biorąc nie ma to sensu) i tak kuźwa siedzę i myślę czy iść. No bo co mi to da? Prawdopodobnie nadal stoi w miejscu, a ja już nie mam miejsca na rękach na kłucie... 😢😢
Poszłybyście dziewczyny czy odpuściły i już tylko USG? Mam w czwartek i w piątek następne.
 
W ogóle dziewczyny miałam dzisiaj mega problem, żeby umówić się na wizytę do mojej ginekolog. Ostatecznie okazało się, że w tym tygodniu nie ma terminu. Zaproponowali wizytę u innego lekarza z tej samej kliniki. Ma super opinie, więc się zgodziłam. Wizyta 07.12., moja chwila prawdy, czy znowu nie puste jajo...
Gdzieś czytałam, że puste jajo zdarza się tylko raz. A w każdym razie na powtórkę jest mikroskopijna szansa. Bądź dobrej myśli :*
 
B zastanawiam się jaki jest sens robienia tylu razy bety, skoro to i tak nie gwarantuje że ciąża rozwija się prawidłowo... dopiero to usg z sercem jest dla mnie takim światłem, że na tym etapie jest ok.
ja zrobiłam 4 razy w 5 i 6 tyg... więcej nie robię bo to jest dla mnie tak gigantyczny stres... czekam na usg...
a sprawdza się chyba po to, by wiedzieć czy nie tylko rośnie prawidłowo, ale czy nie spada... plus ofc uzupełnia to wiedzą z usg...
 
Kurde właśnie apropo tego co napisałaś, zastanawiam się nad jutrem.
Lekarz znowu zlecił mi betę, ja się zastanawiałam czy nie zrobić w innym labie (ale logicznie rzecz biorąc nie ma to sensu) i tak kuźwa siedzę i myślę czy iść. No bo co mi to da? Prawdopodobnie nadal stoi w miejscu, a ja już nie mam miejsca na rękach na kłucie... 😢😢
Poszłybyście dziewczyny czy odpuściły i już tylko USG? Mam w czwartek i w piątek następne.
myślę, że chce widzieć czy bedzie jakiś drastyczny spadek np.
Co do laboratorium chyba ważne jest by bete robić w tym samym.
 
reklama
Gdzieś czytałam, że puste jajo zdarza się tylko raz. A w każdym razie na powtórkę jest mikroskopijna szansa. Bądź dobrej myśli :*
Heh, niestety może się zdarzyć więcej razy.
Nie mam na to wpływu. Robię, co mogę. Nawet się kluje heparyna od paru dni (zalecenia lekarki). Łykam tony tabletek, ktorych mam juz dosc. Wydałam kilka tysięcy złotych na diagnostykę, która nic nie wykazala. Niestety peselu nie zmienię ;)
 
Do góry