reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Mam dokładnie tak samo, zmęczenie i senność. Dodatkowo, wcale mi się nie chce jeść :)
Mi jeszcze doszły bóle żołądka. Ogólnie staram się jeść zdrowo ale kiedy nie mam mdłości jem dużo na raz, żeby skorzystać 😉. A potem cierpię. W nocy musiałam wziął no spe bo nie mogłam spać z bólu. Zauważyłam, że chyba sery mi nie służą więc odstawiam te żółte na razie..
 
reklama
Dziewczyny, które macie ochotę dołączyć do grupy prywatnej - napiszcie proszę raz jeszcze i oznaczcie mnie. Do niedzieli zbiorę listę i podeślę do głównej modereatorki żeby dopięła.
Mam nadzieję, że bedziecie się aktywnie udzielać bo zależy nam na zgranej grupie :)
@AnnMar88 bedę wdzięczna żeby nie zapomnieć dopisać mnie do listy ☺️
 
A jak Wasze terminy? Jesteście już po badaniach prenatalnych, chwilę przed czy jeszcze trochę czekacie? :)

Chwilę jeszcze potrwa zanim uda się dołączyć do prywatnej, więc możecie wykorzystać tą przestrzeń do tego czasu :)
Ja mam w przyszłym tygodniu w środę usg, wczoraj krew i już strasznie się boję 😬
 
Ja odpoczywam po intensywnym czasie w pracy. Wczoraj byłam tak zmęczona, że myślałam, że nie dojdę do domu. Także dziś lóżeczko, jedzonko a wieczorem może jakiś film z mężem. W poniedziałek jedziemy na narty. Ja oczywiście będę tylko obserwatorem. Ale zapowiada się fajny czas z rodzinką.
 
reklama
Do góry