reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Witajcie mamusie sierpniowe!chetnie do Was dołączę. Mam termin na 25.08. To będzie moje 4 dziecko. Pierwszy syn też miał termin na 25.08 tylko 2017 🤭.
Od razu pytanko, czy również czujecie się ciągle zmęczone? Ja wychodze właśnie z infekcji zatok, ale ogólny stan mojej energii od Swiat oceniam na 0 na 10. Do wszystkiego się zmuszam. Zero kondycji. Przez to niestety siada mi humor. W poprzednich ciążach też wspominam, że było zmęczenie, ale ze aż tak to nie pamiętam. Albo wyparlam😉. Trzymam za nas wszystkie kciuki. Pozdrawiam..
Mam dokładnie tak samo, zmęczenie i senność. Dodatkowo, wcale mi się nie chce jeść :)
 
Dziewczyny, które macie ochotę dołączyć do grupy prywatnej - napiszcie proszę raz jeszcze i oznaczcie mnie. Do niedzieli zbiorę listę i podeślę do głównej modereatorki żeby dopięła.
Mam nadzieję, że bedziecie się aktywnie udzielać bo zależy nam na zgranej grupie :)
 
Dziewczyny, które macie ochotę dołączyć do grupy prywatnej - napiszcie proszę raz jeszcze i oznaczcie mnie. Do niedzieli zbiorę listę i podeślę do głównej modereatorki żeby dopięła.
Mam nadzieję, że bedziecie się aktywnie udzielać bo zależy nam na zgranej grupie :)
Kurcze, nie widziałam twojej odpowiedzi. Ja bardzo chętnie dołączę.
 
A jak Wasze terminy? Jesteście już po badaniach prenatalnych, chwilę przed czy jeszcze trochę czekacie? :)

Chwilę jeszcze potrwa zanim uda się dołączyć do prywatnej, więc możecie wykorzystać tą przestrzeń do tego czasu :)
 
A jak Wasze terminy? Jesteście już po badaniach prenatalnych, chwilę przed czy jeszcze trochę czekacie? :)

Chwilę jeszcze potrwa zanim uda się dołączyć do prywatnej, więc możecie wykorzystać tą przestrzeń do tego czasu :)
Mam termin na 30 lipca. Jestem po badaniach. Wszystko jest w porządku, maluszek rośnie. Będzie dziewczynka 😁😁
 
reklama
Dziewczyny, które macie ochotę dołączyć do grupy prywatnej - napiszcie proszę raz jeszcze i oznaczcie mnie. Do niedzieli zbiorę listę i podeślę do głównej modereatorki żeby dopięła.
Mam nadzieję, że bedziecie się aktywnie udzielać bo zależy nam na zgranej grupie :)
AnnMar88 ja jestem chetna na grupę prywatna.
 
Do góry