reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Haha to moje odkrycie. Tak ułatwia życie.
A znów efektu od stylistek nie lubię, bo raz, że robią bardzo mocne, a dwa, że te rzęsy wyglądają dobrze przez kilka pierwszych dni, później wypadają.

A te sama naklejam, noszę dwa tygodnie, zdejmuję, myję je i zakładam ponownie 😄 klej wegański, oczywiście odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących 🙌🏻
Robię sobie bardzo delikatny efekt, a czuję się świetnie.

😍
Kiedyś próbowałam nałożyć, ale mi nie wyszło dobrze 🙈 trzeba mieć pewnie wprawę 😉
 
W grudniu jak badałam to miałam wynik 2.2 przy dawce euthyroxu 100
Delikatnie sobie sama podniosłam dawkę (zaczęłam brać jeszcze 1/4 tabletki 25. Więc łącznie lykalam 106.25)
Chciałam żeby spadło do przynajmniej 2.
A wczoraj kurła wynik 8.8 🤯 więc od dzisiaj łykam już 125... Wizytę u endo mam dopiero 31 stycznia
O chol**a. A ginekologa kiedy masz? Oni też się trochę orientują w tych dawkach. Nie masz możliwości skontaktowania się z lekarzem prowadzącym ciążę, nie wiem czy tu nie pasowało by 150x2 razy pociągnąć.
 
O chol**a. A ginekologa kiedy masz? Oni też się trochę orientują w tych dawkach. Nie masz możliwości skontaktowania się z lekarzem prowadzącym ciążę, nie wiem czy tu nie pasowało by 150x2 razy pociągnąć.
Idę we wtorek prywatnie do gina, podpytam go co myśli. U mnie to jest wiecznie ciężko dobrać właściwa dawkę euthyroxu. 🤦‍♀️
 
Ja jutro też mam wizytę u gina na NFZ i wtedy doczekam się w końcu skierowania na prenatalne😉 Też się denerwuje jutrzejszą wizyta i to bardzo... Poprzednia ciąża jak i ta to prawdziwy cud i ogromne ryzyko ale to może więcej na priv opowiem. Proszę o kciuki jutro dziewczyny od 9:00😚
 
Ja jutro też mam wizytę u gina na NFZ i wtedy doczekam się w końcu skierowania na prenatalne😉 Też się denerwuje jutrzejszą wizyta i to bardzo... Poprzednia ciąża jak i ta to prawdziwy cud i ogromne ryzyko ale to może więcej na priv opowiem. Proszę o kciuki jutro dziewczyny od 9:00😚
Oczywiście będziemy trzymać kciukasy😁daj koniecznie znać po wizycie 🙂
 
A i miałam dzisiaj taki bardzo realistyczny sen że urodziłam zdrową śliczną córeczkę... No masakra! Ciekawe czy się sprawdzi chociaż po cichu myślałam o chłopcu ale po tym śnie marzę tylko o tym żeby zdrowe było...
 
reklama
I co lepsze jak coś odleci w trakcie noszenia czy coś to sobie doklejam sama i już.
A no u stylistki rzęs w takim wypadku trzeba czekać na następną wizytę 🙈
a polecasz jakieś konkretne? Jakąś markę? Ja lubię bardzo delikatny efekt, nigdy nie miałam takich kłód kosmetyczki bo dla mnie trochę za „chamskie” 😁
Trudno się przykleja?
 
Do góry