reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Klej i remover (są razem z rzęsami już).
Ja zaczynałam od tego zestawu, był najprostszy w aplikacji i ma wszystko co potrzeba na początek ☺️


Dodatkowo można rozważyć zakupy seleara, sprawiają, że dłużej się będą trzymać. Ale nie jest to konieczne.

Wejdźcie na jej insta, ma mnóstwo treści ☺️
Fajne muszę to kupić
 
a ja zapytam o jeszcze coś innego, a dużo o tym.myślałam gdy mieliśmy wizje invitro, gdyby jednak nam sie nie udało.
Myślałyście o oddaniu zarodków do adopcji?
 
Ostatnia edycja:
a ja zapytam o jeszcze coś innego, a dużo o tym.myślałam gdy mieliśmy wizje invitro - gdyby jednak sie nie udało- myślałyście o oddaniu zarodków do adopcji?
Na początku chcieliśmy oddać jakby dużo było. Jest we mnie ostatni więc nie ma tematu. Niestety nie ma relokacji jeśli dobrze pamiętam więc chyba bym przez te 20 lat nie oddała
 
a ja zapytam o jeszcze coś innego, a dużo o tym.myślałam gdy mieliśmy wizje invitro - gdyby jednak sie nie udało- myślałyście o oddaniu zarodków do adopcji?
my mamy jeszcze 4. Jeśli teraz wszystko będzie dobrze to chciałabym wrócić po rodzeństwo.
Jeśli się nie udaje, próbujesz do skutku. Nie wiem jeszcze jak nasza historia będzie wyglądać.
 
Prenatalne są już przez brzuch prawda? Chciałabym męża zabrać żeby swoją latorośl zobaczył, a to usg przezpochwowe jednak psuje atmosferę xd
No właśnie czy zawsze przez brzuch czy jeszcze dopochwowo?jak myślicie tatuś będzie mógł być przy prenatalnych?pewnie zależy od lekarza...a czy któraś wykonywała badania w Grudziądzkim szpitalu?Maż też chciałby już być,ostatnio taki zaszczyt miał naście lat temu 😉
 
reklama
No właśnie czy zawsze przez brzuch czy jeszcze dopochwowo?jak myślicie tatuś będzie mógł być przy prenatalnych?pewnie zależy od lekarza...a czy któraś wykonywała badania w Grudziądzkim szpitalu?Maż też chciałby już być,ostatnio taki zaszczyt miał naście lat temu 😉
koniecznie go weź, to jest 1 badanie gdy tak dokładnie wszystko zobaczcie! Mój był zajarany i całość nagrywał 🤣
 
Do góry