reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny, czy Wam tez tak zasuwa serducho? Mam raczej, jak na siebie, niskie cisnienie. Tak okolo 100/60. I puls okolo 100, ale zdarza sie ze jest powyzej i wtedy dudni jak wsciekle. Najgorzej jest po posilku. Dzisiaj mialam tetno 133 i plytki przy tym oddech. No i kolatanie. Jak odpoczywam jest ok. Nie przekracza 90.
Boże mam dziś to samo !!!
Ogólnie zawsze wysoki puls, ale dziś czuję to mam wrażenie dwa razy bardziej 😬
Nie wiem czy to pogoda czy co.

W ogóle przestały mi przychodzić powiadomienia na apkę 😬
 
reklama
Nagadałyście się o tym ciśnieniu, do tego wczoraj miałam pierwszy raz mierzone ciśnienie w ciąży (miałam wizytę niezwiązaną w sumie z ciążą) i mi wyszło 139/92 i ja szok, bo to chyba moje najwyższe w życiu. Powiedzieli, że to wysoko i powinnam mierzyć regularnie. Wróciłam do domu i pierwsze co to kazałam Niemężowi zamówić ciśnieniomierz. No i dzisiaj przyszedł i 113/71, czyli jednak moja norma 🙄 🤦‍♀️ Pierwszy raz w życiu musiałam mieć syndrom białego czy inną cholerę 🤣🤦‍♀️
 
Nagadałyście się o tym ciśnieniu, do tego wczoraj miałam pierwszy raz mierzone ciśnienie w ciąży (miałam wizytę niezwiązaną w sumie z ciążą) i mi wyszło 139/92 i ja szok, bo to chyba moje najwyższe w życiu. Powiedzieli, że to wysoko i powinnam mierzyć regularnie. Wróciłam do domu i pierwsze co to kazałam Niemężowi zamówić ciśnieniomierz. No i dzisiaj przyszedł i 113/71, czyli jednak moja norma 🙄 🤦‍♀️ Pierwszy raz w życiu musiałam mieć syndrom białego czy inną cholerę 🤣🤦‍♀️
Ja w ciąży pierwszy raz w życiu miałam 160 z przodu. U dr oczywiście w domu 100/60 😂
 
Ja mam jakieś zawrotne 110/65 zazwyczaj w domu, w pracy i u lekarza 😂 normalnie bez ciąży odrobinę wyższe, ale też piję kawę jak nie jestem w ciąży ;)
 
Ja mam jakieś zawrotne 110/65 zazwyczaj w domu, w pracy i u lekarza 😂 normalnie bez ciąży odrobinę wyższe, ale też piję kawę jak nie jestem w ciąży ;)
Pije kawę i bez i w ciąży. Jedynie kiedy na koniec poprzedniej weszło nadciśnienie to zaczęłam pić bezkofeinową. Swoją drogą polecam ziarna bezkofeinowej lavazza
 
Pije kawę i bez i w ciąży. Jedynie kiedy na koniec poprzedniej weszło nadciśnienie to zaczęłam pić bezkofeinową. Swoją drogą polecam ziarna bezkofeinowej lavazza
Ja kocham kawę i bym ją piła bez oporów, gdyby mnie nie odrzucało 🥲 przy takim ciśnieniu to nawet byłaby wskazana 😅 ale może w drugim trymestrze będzie lepiej
 
reklama
Do góry