reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Wiesz z jednej strony radość.. można góry przenosić 😊 Ale wiesz głowa już pracuje.. Jeszcze jak Was czytam, jakie potraficie być sponiewierane😑 to myślę, kurde coś nie tak na pewno..
to wcale nie jest tak, że te wszystkie objawy zwiastują coś dobrego lub złego, to raczej indywidualna kwestia jak te zmiany hormonalne wpływają akurat na Ciebie... 💜
 
Dziś miałam wizytę, na której dr robiła usg prenatalne, mówiła, że wszystko ok. W załączeniu wstawiam zdjęcia, chociaż one mi nic nie mówią 😀 po wizycie byłam na badaniu z krwi pappa w diagnostyce ale z tego wszystkiego nie zapytałam ile się czeka na wyniki. Kolej a wizytę mam 16 luty. A płci niestety jeszcze nie poznałam, mówiła że na kolejnej wizycie będzie można juz określić.
 

Załączniki

  • 20240119_191705.jpg
    20240119_191705.jpg
    1,8 MB · Wyświetleń: 76
  • 20240119_191756.jpg
    20240119_191756.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 78
  • 20240119_191810.jpg
    20240119_191810.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 78
Dziś miałam wizytę, na której dr robiła usg prenatalne, mówiła, że wszystko ok. W załączeniu wstawiam zdjęcia, chociaż one mi nic nie mówią 😀 po wizycie byłam na badaniu z krwi pappa w diagnostyce ale z tego wszystkiego nie zapytałam ile się czeka na wyniki. Kolej a wizytę mam 16 luty. A płci niestety jeszcze nie poznałam, mówiła że na kolejnej wizycie będzie można juz określić.
No dzisiaj mamy prawdziwą lawine dobrych wiadomości i oby tak dalej! Super💜
 
miałam dziś konsultację z hipertensjolog I trochę mnie uspokoiła... powiedziała przede wszystkim ze zazwyczaj preeklampsje mają kobiety, które nie leczą ciśnienia, a nawet go nie miały wysokiego i nagle w 2 trymestrze zaczyna szaleć...
ja mam leki od początku i wg niej to nie powinno w ogóle u mnie wystąpić... a w najgorszym możliwym scenariuszu kładą cie na patologii i mają tam.leki dzięki którym są w stanie zbijać to czasami naprawdę dlugo...
Plus heparyna też coś daje...
Zleciła mi mnóstwo badań i powiedziała co badać często i na co zwracać uwagę...
O jakże miło czyta się takie wieści 😊 Najważniejsze,że jesteś spokojniejsza 😊
 
reklama
Do góry