reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Laski i na jakie poduszki do spania się zdecydowałyście?
Wiem, że któraś już zamówiła, ale kompletnie zapomniałam która z Was 😔
Jeszcze mylą mi się nicki 😄
Ja kupiłam byłam w sklepie stacjonarnie nie pamiętam jaka jak wrócę od lekarza to podeślę. Jestem zadowolona i mąż też 😅 ale nie śpię z nią jeszcze tylko leże albo siedzę. Ma jakieś tam atesty i polecana jest przez fizjoterapeutów.
 
reklama
Dziewczyny zapisałam się na czwartek na NFZ, jak zrobię wyniki w piątek rano to do środy będę je miała? Chodzi mi o ten pakiet ciążowy hiv, Toxoplazmoza, morfologia, różyczka itd itp , na te wyniki nie czeka się jakoś bardzo długo prawda?
 
Dziewczyny zapisałam się na czwartek na NFZ, jak zrobię wyniki w piątek rano to do środy będę je miała? Chodzi mi o ten pakiet ciążowy hiv, Toxoplazmoza, morfologia, różyczka itd itp , na te wyniki nie czeka się jakoś bardzo długo prawda?
Ja po 48h już miałam wszystkie
 
Dziewczyny zapisałam się na czwartek na NFZ, jak zrobię wyniki w piątek rano to do środy będę je miała? Chodzi mi o ten pakiet ciążowy hiv, Toxoplazmoza, morfologia, różyczka itd itp , na te wyniki nie czeka się jakoś bardzo długo prawda?
pewnie zależy w jakim laboratorium robisz- ja w diagnostyce miałam wszystkie tego samego dnia, aczkolwiek było zastrzeżenie, że na HIV czeka się kilka dni roboczych 🙂
 
A to już Wam te poduszki potrzebne ? 🙈 Ja to jakoś po połowie ciąży dopiero kupowałam, jak mi brzuch serio zaczął przeszkadzać. Ale nie lubiłam spać z poduszką, to po prostu konieczność już była od pewnego momentu 🤣
Ja pożyczyłam w pierwszej ciąży od koleżanki, ale spało mi się z nią gorzej niż bez 😅 Tym razem chyba na dodatek ciężko by było miejsce znaleźć, bo jeszcze córka z nami śpi 🙈
Dziewczyny poryczalam się... mam wynik nifty... zdrowy chłopiec 😭😭😭😭
Super, gratulacje! ♥️ i jeszcze chłopiec, tak jak chciałaś ☺️
Dziewczyny zapisałam się na czwartek na NFZ, jak zrobię wyniki w piątek rano to do środy będę je miała? Chodzi mi o ten pakiet ciążowy hiv, Toxoplazmoza, morfologia, różyczka itd itp , na te wyniki nie czeka się jakoś bardzo długo prawda?
Akurat ta przychodnia do której chodzę zleca do Invicty. Ja miałam na koniec dnia, poza grupą krwi, ale nie wiem czy tylko osobiście nie mogę odebrać, dlatego nie ma online.
 
Dzień dobry. Mam już karte ciąży w jednego lekarza (NFZ) , a na dziś jestem już dawno zapisana do drugiego też na NFZ.Czy mam prawo pójść i zrobić usg? Bo chyba ma lepszy sprzęt i ja wyjeżdżam, chciałabym przed wyjazdem sprawdzić czy wszystko ok. U swojej mam wizytę na 22.01. Czy ta moja zobaczy, że byłam u kogoś innego?
Ja też mam dwie karty ciąży jedna na NFZ druga prywatną 😊
 
reklama
Do góry