reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Tak na to wszystko miałam
 
reklama
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Nie mialam jedynie grupy krwi. Poza tym wszystko jak wyzej :)
 
Wydaje mi się, że to kombinacja hormonów i stresu w moim przypadku, bo baaaardzo dużo się dzieje u nas ostatnio. Najczęściej pomaga mi jakaś gra logiczna na telefonie. Jak zmęczę mózg jakimś sudoku, slitherlinkiem czy innym to z reguły udaje mi się zasnąć z powrotem. Tylko w ciężkich przypadkach mi to nie pomaga. Dzisiaj miałam tylko niecałą godzinkę przerwy w spaniu, więc sukces 😁

Padło tu pytanie o badania, jestem na końcówce 8tc i jeszcze nie robiłam nic z krwi przez te ciągłe pobudki w nocy właśnie i mdłości jak jestem rano głodna. Chcę zrobić wszystko za jednym razem, ale jakoś nie wyobrażam sobie po nieprzespanej nocy jechać na czczo na taką glukozę na przykład czy oddawać mocz do badania jak sikam co 3h w nocy 🤦‍♀️ liczę, że mi się poprawi niedługo i wtedy zrobię. Ogólnie morfo robiłam miesiąc czy dwa przed zajściem w ciążę, więc nie mam mega ciśnienia, że już, jak najszybciej muszę zrobić.
i bardzo często nieprzespana noc może mieć wpływ na wyższy cukier. U mnie w grudniu było 95, teraz staram się znacznie więcej spać i wynik na czczo 85 :D i jak badałam wcześniej przed ciążą glukometrem z palca to też widziałam taką zależność u siebie, że ten sen jednak dużo zmienia 🤷🏻‍♀️
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
ja mam tylko morfologia, mocz, glukoza i tsh
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Dokładnie takie same plus u mnie jeszcze był test obciążenia glukozą 😊
 
Nie wiem czy ktokolwiek byłby chętny (no i czy to w ogóle bezpieczne) wyciągać 8 w tym stanie (wszystkie mam w dziąsłach i to w fatalnych ustawieniach). Wiadomo, jak by było to konieczne. Ale może dadzą sobie spokój i posiedzą tam jeszcze trochę.
Współczuję męczenia się z ósemkami, ja przed tą ciążą wszystkie wyrwałam, bo te górne rosły w złych kierunkach i ciężki był do nich dostęp, a dolne mnie pobolewały. Obyś nie musiała ich teraz rwać 😞
 
U mnie też morfologia, mocz i te dodatkowe na ten moment książkowe. Teraz na 25 na wizytę mam powtórzyć mocz i morfologie plus zrobię sobie jeszcze TSH i glukozę by kontrolować. Niestety nie mam glukometru w domu by sobie mierzyć. Ale.moze jakoś ogarnę. Od kilku dni mam problem ze snem w nocy wcześniej nie miałam mimo drzemek w dzień. Niby czuję się dobrze, ale są chwile zwątpienia. Jutro wkraczam w 10 tydzień 💪💪. Wczoraj nie mogłam się z mężem powstrzymać i kupiliśmy komplet bodów, plus czapeczki z niedrapkami, mają świetny wzór taki leśny i stwierdziliśmy, że będzie idealne, taki neutralny wzór 🤣🤣
 
reklama
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Ja też na to wszystko plus cytologia i usg piersi
 
Do góry