reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Hej dziewczyny ja się żegnam dziś byłam u lekarza po tyg i puste jajo jak nic
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział ale pojadę w pon .
Wam wszystkim życzę bezproblemowych porodów i zdrowych dzidziusiów .
wszystkiego co najlepsze ❤️
Współczuję. 🥺 Trzymaj się i daj sobie czas potem żeby odpocząć! Po poronieniu, organizm też potrzebuje dojść do siebie.
 
ja dopiero robię w przyszłym tygodniu,
Też takie macie?

Morfologia
Mocz
Glukoza
TSH
Zapalenie wątroby typu b
Zapalenie wątroby typu c
Kiła
HIV
Toxoplazmoza IgG
Toxoplazmoza IgM
Różyczka
Cytomegalia igG
Cytomegalia igM G
Grupa krwii

Macie to samo albo WIĘCEJ/MNIEJ ? ☺️
Ja miałam morfologię, TSH, ferrytyna, toxo, HIV, różyczka, kiła, grupa krwi.
 
Hej dziewczyny ja się żegnam dziś byłam u lekarza po tyg i puste jajo jak nic
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział ale pojadę w pon .
Wam wszystkim życzę bezproblemowych porodów i zdrowych dzidziusiów .
wszystkiego co najlepsze ❤️
Ściekami cię mocno mocno 🤗 jestem przykładem że po pustym jaju uda sie zajść .
Trzymam kciuki za ciebie i za szybkie dobre wieści ✊
 
pewnie, że bym je usunęła, tylko wtedy dziady nie dawały znaku życia 😂
Ja ostatnią ósemkę usunęłam przed ciążą, chociaż w ogóle mi nie doskwierała, ale wiedziałam, że one lubią się odzywać w najmniej spodziewanym momencie 😉
U mnie dziwna sprawa, że jeszcze TSH mi nie zlecił. Teraz na ostatniej wizycie dostałam na kiłę, różyczkę i toxoplasmozę.
Morfologia, mocz i glukoza wyszły ok. Nawet już mi o diecie nic nie mówił, on myślał chyba, że mam IO.
Ogólnie porównując jak chodziłam w poprzedniej ciąży tylko prywatnie to miałam wtedy więcej badań za sobą. Dziewczyny te co chodzą na nfz jakie badania miałyście zlecone?
Ja akurat dzisiaj byłam na pobraniu, 4 fiolki wyszły 🙃. Takie miałam na skierowaniu badania:
IMG_8266.jpeg

Hej dziewczyny ja się żegnam dziś byłam u lekarza po tyg i puste jajo jak nic
Dostałam skierowanie do szpitala na oddział ale pojadę w pon .
Wam wszystkim życzę bezproblemowych porodów i zdrowych dzidziusiów .
wszystkiego co najlepsze ❤️
Bardzo mi przykro, wiem jaki to ból, bo w poprzedniej ciąży też miałam puste jajo 🥺 Przytulam mocno i życzę, żeby kolejna była bezproblemowa 🫂
 
Ja ostatnią ósemkę usunęłam przed ciążą, chociaż w ogóle mi nie doskwierała, ale wiedziałam, że one lubią się odzywać w najmniej spodziewanym momencie 😉

Ja akurat dzisiaj byłam na pobraniu, 4 fiolki wyszły 🙃. Takie miałam na skierowaniu badania:
Zobacz załącznik 1602265

Bardzo mi przykro, wiem jaki to ból, bo w poprzedniej ciąży też miałam puste jajo 🥺 Przytulam mocno i życzę, żeby kolejna była bezproblemowa 🫂
Ale dużo masz zleconych badań na jeden raz. To mi się podoba 😉
 
reklama
Do góry