reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Będą fajne do czasu jak za rok zaczną wypadać po porodzie 😂 ciężki nasz los 😅

Mnie detektor zdecydowanie uspokajał, dla mnie był to bardzo udany zakup ☺️ pamiętam te komentarze na Allegro, że najlepsze co można było kupić dla żony, bo przestała się wiecznie zamartwiać 😅

Ja miałam łożysko na przedniej ścianie i te kopniaki to takie bardzo delikatne były aż do końca ciąży.

Mi lekarz mówi ze 10 dni roboczych - niestety 😒
Dopytam dzisiaj. W sumie biore to na poprawke co pisza, a co wychodzi. Transport, ludzie. To wszystko ma wplyw.
 
reklama
Ciąża po poronieniu jest straszna 😔 chyba nigdy nie wyzbędę się tego lęku…
Oj to prawda, musisz się chyba starać po prostu o tym nie myśleć! Mi pomaga myślenie, że na początku to i tak ja na to nie mam wpływu.
Hejo.
Małe sprostowanie dopytalam koleżanek w Szwecji. Jednak robią trzy prenatalne każde inne jakie dokładnie dowiem się nie długo, oczywiście za darmo dla każdej chętnej ciężarnej. Plus dostałam wyniki mam przeciwciała na odrę, różyczkę i cytomelagie. Reszta wyszedł minus. Weekend był mocno średni jeśli chodzi o samopoczucie. Na wieczór mam apetyt w ciągu dnia bardzo ciężko. Dziś od rana w miarę dobrze nie było wymiotów ale czuję że będą i tak 😅
To lepiej niż w Austrii, bo tutaj te trzy duże USG są płatne 🥲 ubezpieczenie chyba tylko 5 wizyt z USG takim ogólnym pomiarem tętna refunduje. Albo nawet i nie tyle. No ale jak będzie trzeba to zapłacę.
Ja w ogóle częściej nie mam objawów niż mam jakiekolwiek🙄 jak mnie ktoś wtajemniczony pyta jak się czuję, to odpowiadam, że „aż za dobrze”😬 czasem czuję jak się macica rozciąga ale obecnie akurat nie, rano rzeczywiście było mi troszkę niedobrze ale tylko troszkę 😵‍💫 jeszcze spałam fatalnie, nie mogłam zasnąć, co chwilę się budziłam i śniły mi się głupoty 🤯 dobrze, że w środę umówiłam się na podgląd bo idzie oszaleć 🫠
Zazdroszczę, ja bym wolała nie mieć 🫣 moja przyjaciółka miała złotą ciążę, co się całą super czuła, chciałabym taką 😅
też tak odpowiadam 😂

Ja pójdę w sobotę, mam nadzieję, że dotrzymam.

Chociaż generalnie to już odliczam do momentu, gdy będzie już można używać domowego detektora tętna 🙈 mam wrażenie, że moje życie zyska nową jakość 😂
Ja w życiu nie miałam detektora tętna 🫣 chyba po prostu ufam że będzie dobrze 😅
Jade dziewczyny podejrzec co tam u Bejbiczki (jak to mowi moja kuzynka) i jak wszystko ok to pobranie krwi i Panorama. Najblizsze dni to bedzie jazda bez trzymanki. Serwery padna od odswiezania zanim samolot z probka krwi wystartuje 🤣
Ja mówię na ciążę obwarzanek 🤭 bo tak się czuję i wyglądam wieczorami.


Dzień dobry,
Dzisiaj rano nawet znośnie, doczlapałam się do biura, nawet zjadłam śniadanie i wypiłam kawę i mdłości dopiero po dwóch godzinach weszły 😅 obym przeżyła ten dzień 🤞 nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, żeby zacząć żyć znowu, bo teraz cały weekend to zmarnowany. Szkoda mi czasu, który mogę spędzić z moim synem, póki jest jedynakiem :(

Pytanie do mam, które już mają starsze dzieci: kiedy planujecie im powiedzieć o nowym rodzeństwie?
 
nie dziwię się... Ja bym się najchętniej zahibernowala na te dwa tygodnie do wyniku nifty 🤦‍♀️

Szkoda, że w ciąży nie można sobie machnąć jakiś dobrych leków na uspokojenie 😁
Melisa juz dawno na mnie nie dziala. Ba! Nawet mnie po 🍑 nie ryśnie. Ja bym najchetniej sie zahibernowala ale chociaz do czerwca/lipca 🤣
 
Oj to prawda, musisz się chyba starać po prostu o tym nie myśleć! Mi pomaga myślenie, że na początku to i tak ja na to nie mam wpływu.

To lepiej niż w Austrii, bo tutaj te trzy duże USG są płatne 🥲 ubezpieczenie chyba tylko 5 wizyt z USG takim ogólnym pomiarem tętna refunduje. Albo nawet i nie tyle. No ale jak będzie trzeba to zapłacę.

Zazdroszczę, ja bym wolała nie mieć 🫣 moja przyjaciółka miała złotą ciążę, co się całą super czuła, chciałabym taką 😅

Ja w życiu nie miałam detektora tętna 🫣 chyba po prostu ufam że będzie dobrze 😅

Ja mówię na ciążę obwarzanek 🤭 bo tak się czuję i wyglądam wieczorami.


Dzień dobry,
Dzisiaj rano nawet znośnie, doczlapałam się do biura, nawet zjadłam śniadanie i wypiłam kawę i mdłości dopiero po dwóch godzinach weszły 😅 obym przeżyła ten dzień 🤞 nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, żeby zacząć żyć znowu, bo teraz cały weekend to zmarnowany. Szkoda mi czasu, który mogę spędzić z moim synem, póki jest jedynakiem :(

Pytanie do mam, które już mają starsze dzieci: kiedy planujecie im powiedzieć o nowym rodzeństwie?
Moj ma 1,5 roku wiec totalnie nie kuma 😁 Na ogarniecie sily docisku i glaskania ma +- pol roku, bo patrzac na to co robi z kotami to Bejbiczka moze byc w niebezpieczenstwie 🤣
 
reklama
Do góry