reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Pytanie do mam, które już mają starsze dzieci: kiedy planujecie im powiedzieć o nowym rodzeństwie?
Moja dopiero w kwietniu będzie miała 2 lata, ale nad wyraz dużo ogarnia i mówi więcej niz niektóre duzo starsze dzieci 😅 Więc jej się boimy cokolwiek powiedzieć póki nikt nic nie wie, bo na pewno by się wygadała 😂
 
reklama
Dzień dobry,
Dzisiaj rano nawet znośnie, doczlapałam się do biura, nawet zjadłam śniadanie i wypiłam kawę i mdłości dopiero po dwóch godzinach weszły 😅 obym przeżyła ten dzień 🤞 nie mogę się doczekać końca pierwszego trymestru, żeby zacząć żyć znowu, bo teraz cały weekend to zmarnowany. Szkoda mi czasu, który mogę spędzić z moim synem, póki jest jedynakiem :(

Pytanie do mam, które już mają starsze dzieci: kiedy planujecie im powiedzieć o nowym rodzeństwie?
Ja też mam tak jak Ty- leżę i zdycham. Wczoraj zrobiłam obiad, szczyt moich możliwości, chociaż zapach przyprawy do kurczaka 🤯 prawie spowodował rzyg. Ale jak już było ugotowane to spoko. Też mam syna, niecałe 3 lata. Coś tam przebąkujemy o dzidzi, ale on jest na tyle mały jeszcze że to dla niego trochę abstrakcja. Na pewno dzidzia mu przyniesie jakiś maly zestaw Lego jak się urodzi 😅 i paczkę żelek😂😂😂

Dziewczęta wy tak rozmawiacie o badaniach, a ja w sumie też za tydzień mam 1 prenatalne. Może dowiem się już kto mieszka w brzuchu 🥹 w 1 ciąży już było widać że chłopczyk🥲 moja mama mówi że czuje że będzie dziewczynka, bo się gorzej czuję, a mi się wydaje, że w pierwszej czułam się tak samo, tylko popołudniu mogłam zbijać bąki, a nie ścigać 3 latka przed doprowadzeniem mieszkania do ruiny 🫣
 
Ja też mam tak jak Ty- leżę i zdycham. Wczoraj zrobiłam obiad, szczyt moich możliwości, chociaż zapach przyprawy do kurczaka 🤯 prawie spowodował rzyg. Ale jak już było ugotowane to spoko. Też mam syna, niecałe 3 lata. Coś tam przebąkujemy o dzidzi, ale on jest na tyle mały jeszcze że to dla niego trochę abstrakcja. Na pewno dzidzia mu przyniesie jakiś maly zestaw Lego jak się urodzi 😅 i paczkę żelek😂😂😂

Dziewczęta wy tak rozmawiacie o badaniach, a ja w sumie też za tydzień mam 1 prenatalne. Może dowiem się już kto mieszka w brzuchu 🥹 w 1 ciąży już było widać że chłopczyk🥲 moja mama mówi że czuje że będzie dziewczynka, bo się gorzej czuję, a mi się wydaje, że w pierwszej czułam się tak samo, tylko popołudniu mogłam zbijać bąki, a nie ścigać 3 latka przed doprowadzeniem mieszkania do ruiny 🫣
Ja jeszcze się zastanawiam, czy nie wykopać syna do dziadków na termin około porodowy, ale on jest ze mną bardzo zżyty, nigdy nie spędził nocy beze mnie 🥲 boję się, że takie wysłanie na wakacje spowoduje tylko, że poczuje się bardziej odrzucony.

I też ostatnio wspominałam pierwszą ciążę, co akurat w pierwszym trymestrze pracowałam zdalnie i tylko machałam myszką co jakiś czas, żeby być zieloną i szłam spać na kanapę 🤣 a teraz już nie ma tak dobrze, dobrze że dzisiaj wrócił do przedszkola po przerwie 🤗
 
Ja jeszcze się zastanawiam, czy nie wykopać syna do dziadków na termin około porodowy, ale on jest ze mną bardzo zżyty, nigdy nie spędził nocy beze mnie 🥲 boję się, że takie wysłanie na wakacje spowoduje tylko, że poczuje się bardziej odrzucony.

I też ostatnio wspominałam pierwszą ciążę, co akurat w pierwszym trymestrze pracowałam zdalnie i tylko machałam myszką co jakiś czas, żeby być zieloną i szłam spać na kanapę 🤣 a teraz już nie ma tak dobrze, dobrze że dzisiaj wrócił do przedszkola po przerwie 🤗
Ja właśnie teraz chce być chojraczką i jakoś chodzę, ale łatwo nie jest. Ciekawa jestem czy w 2 gim trym razem z nudnościami przejdzie ta patologiczna senność 😂
 
Na pobranie do nifty jadę o 15 (przez heparyne muszę mieć później pobranie) I też trzymajcie kciuki za zdrowego chłopca 🤣💜

ach i mi babka z infolinii mówiła, że pracują w weekendy i dni podają nie robocze, a ogólnie..
Trzymamy! Ja się cały czas zastanawiam, który nipt wybrać 🙈 Ale w sumie jeśli nifty pro jest za ok 1900 a panorama 2600 to może jednak nie warto przepłacać 🤔 Kupowałaś badanie i umawiałaś się na pobranie przez ich stronę?
 
reklama
Po dzisiejszej wizycie wszystko super. 32,2 mm dzieciątka. Posłuchałam jak bije serduszko, popatrzyłam jak się rusza. Piękne to było. Dziś 9+3, z usg wychodzi 10+1.
20240108_115149.jpg
Podejście lekarza do kwestii parwowirusa oceniam słabo, według niego to nic takiego. Od wczoraj wieczorem boli mnie głowa, więc myślę, że jest coś na rzeczy. Syna zaczęło wysypywać od soboty, więc nie miałam się jak uchronić. Nie nastawiam się przez to na pozytywne zakończenie tej ciąży 😞
 
Ostatnia edycja:
Do góry