reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja w ogóle częściej nie mam objawów niż mam jakiekolwiek🙄 jak mnie ktoś wtajemniczony pyta jak się czuję, to odpowiadam, że „aż za dobrze”😬 czasem czuję jak się macica rozciąga ale obecnie akurat nie, rano rzeczywiście było mi troszkę niedobrze ale tylko troszkę 😵‍💫 jeszcze spałam fatalnie, nie mogłam zasnąć, co chwilę się budziłam i śniły mi się głupoty 🤯 dobrze, że w środę umówiłam się na podgląd bo idzie oszaleć 🫠
też tak odpowiadam 😂

Ja pójdę w sobotę, mam nadzieję, że dotrzymam.

Chociaż generalnie to już odliczam do momentu, gdy będzie już można używać domowego detektora tętna 🙈 mam wrażenie, że moje życie zyska nową jakość 😂
 
też tak odpowiadam 😂

Ja pójdę w sobotę, mam nadzieję, że dotrzymam.

Chociaż generalnie to już odliczam do momentu, gdy będzie już można używać domowego detektora tętna 🙈 mam wrażenie, że moje życie zyska nową jakość 😂
Niestety nie pocieszę, ale najlepsza nowa jakość jest jak już bobas poza brzuchem i możesz sprawdzać na bieżąco czy oddycha 🤣
Na detektorze jak miałam gorsze dni to co parę godzin sprawdzałam. Jak się trafi mało ruchliwe dziecko, to niestety jest to ciężki temat. Liczę na kopacza tym razem.
 
Niestety nie pocieszę, ale najlepsza nowa jakość jest jak już bobas poza brzuchem i możesz sprawdzać na bieżąco czy oddycha 🤣
Na detektorze jak miałam gorsze dni to co parę godzin sprawdzałam. Jak się trafi mało ruchliwe dziecko, to niestety jest to ciężki temat. Liczę na kopacza tym razem.
to wiadomo, że jak już jest różowe i zdrowe poza brzuchem to najlepiej, ale do tej pory trzeba sobie jakoś radzić, a w tej chwili nijak nie jestem w stanie sama sprawdzić, czy tam u Bombelka wszystko ok. Musiałabym sobie przenośny aparat do USG kupić 😂 chociaż w sumie mąż się zgodził na to jak go pytałam, więc może jednak jest to rozwiązanie 😂
 
to wiadomo, że jak już jest różowe i zdrowe poza brzuchem to najlepiej, ale do tej pory trzeba sobie jakoś radzić, a w tej chwili nijak nie jestem w stanie sama sprawdzić, czy tam u Bombelka wszystko ok. Musiałabym sobie przenośny aparat do USG kupić 😂 chociaż w sumie mąż się zgodził na to jak go pytałam, więc może jednak jest to rozwiązanie 😂
No najlepiej by było być na stałe podpiętym i mieć parametry najważniejsze pod ręką 🙈
 
Niestety nie pocieszę, ale najlepsza nowa jakość jest jak już bobas poza brzuchem i możesz sprawdzać na bieżąco czy oddycha 🤣
Na detektorze jak miałam gorsze dni to co parę godzin sprawdzałam. Jak się trafi mało ruchliwe dziecko, to niestety jest to ciężki temat. Liczę na kopacza tym razem.
Tez mialam malo ruchliwego. Najpierw detektor, pozniej co chwila ladowalam pod ktg 🤦🏼‍♀️
 
to wiadomo, że jak już jest różowe i zdrowe poza brzuchem to najlepiej, ale do tej pory trzeba sobie jakoś radzić, a w tej chwili nijak nie jestem w stanie sama sprawdzić, czy tam u Bombelka wszystko ok. Musiałabym sobie przenośny aparat do USG kupić 😂 chociaż w sumie mąż się zgodził na to jak go pytałam, więc może jednak jest to rozwiązanie 😂
Nie pytaj ile razy sprawdzalam ceny urzadzen usg. Ale jak widzialam to odkladalam telefon 🤣
 
reklama
Do góry