reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Tak, ja bym tak zrobiła. Wpisują w kartę wtedy że prowadzący zewnętrzny czy prywatny i już (przynajmniej w LM). Nie ma spiny że jakiś obowiązkowych badań typu usg nie ma w systemie. Ale to może spytaj na wizycie, jak to jest dokładnie z ich strony.
Dzięki, ja to już głupieję 🙈 nie chce, żeby gdzieś mnie olali czy coś 😂
Bo ogólnie to prowadzenie ciąży chce mieć w szpitalu, w którym będę rodzić.
 
reklama
Mam to samo 😒 a wczoraj miałam drzemkę od 21 do 1 w nocy xD ja też nigdy nie byłam takim spiochem, dla mnie wystarczająca ilość snu do od 23-24 do 6😜 więc teraz mam wrażenie że tracę całe życie 😱😂
No te permanentne zmęczenie jest fest męczące…
Ja co prawda zawsze kochałam spać, ale teraz ten sen i zmęczenie są zupełnie inne 😄
 
Dobra czyli normalnie w Medicover mówię, że mam już kartę ciąży i elo.
Nie, jednak nie wiem co powiem 😂
Znowu mam mętlik czy to nie będzie za bardzo zawiłe.

Bo chciałabym robić badania i w szpitalu i w Medicover skoro mam tam pakiet. Ale no raczej nie jest to możliwe, żeby w dwóch miejscach robić wszystkie badania.
Przyjaciółka prowadziła ciążę w lux med, ale tam miała lekarza, który przyjmował też w szpitalu, więc miała „znajomości” już w szpitalu, w którym rodziła.

Jakbyście miały do wyboru prowadzenie ciąży w Medicover czy szpital, w którym potencjalnie chcecie rodzić to co byście wybrały?

Ja na serio od wczoraj mam pustkę w głowie, może to nie jest temat niewiadomo jak ważny, ale mnie przyprawia o zawroty głowy 😂🙈
 
Nie, jednak nie wiem co powiem 😂
Znowu mam mętlik czy to nie będzie za bardzo zawiłe.

Bo chciałabym robić badania i w szpitalu i w Medicover skoro mam tam pakiet. Ale no raczej nie jest to możliwe, żeby w dwóch miejscach robić wszystkie badania.
Przyjaciółka prowadziła ciążę w lux med, ale tam miała lekarza, który przyjmował też w szpitalu, więc miała „znajomości” już w szpitalu, w którym rodziła.

Jakbyście miały do wyboru prowadzenie ciąży w Medicover czy szpital, w którym potencjalnie chcecie rodzić to co byście wybrały?

Ja na serio od wczoraj mam pustkę w głowie, może to nie jest temat niewiadomo jak ważny, ale mnie przyprawia o zawroty głowy 😂🙈
Ja bym wybrała szpital jak masz opcję. Ja prowadziłam pierwszą ciążę początkowo w enelmed z pracy i fakt, za darmo wszystko miałam, ale jakość była średnia, uciekłam do prywatnego w 3. miesiącu, a potem tylko dzwoniłam na teleporady do enelmedu na skierowania po darmowe badania 😅
Końcówkę ciąży już byłam pod opieką poradni przyszpitalnej i lekarze byli tam bardzo kompetentni i dobrze to wspominam.

Dzień dobry ☀️
Ja oczywiście, że zapeszyłam. Napisałam, że mdłości mi przechodzą więc cały weekend jest mi tak niedobrze, że tylko leżę cały dzień. Do tego mam straszne wzdęcia i w ogóle ciężko mi się ruszać jakoś. A było już lepiej 🥲 jutro do biura idę, mam nadzieję, że lepiej się będę czuła 🫣
 
Ja bym wybrała szpital jak masz opcję. Ja prowadziłam pierwszą ciążę początkowo w enelmed z pracy i fakt, za darmo wszystko miałam, ale jakość była średnia, uciekłam do prywatnego w 3. miesiącu, a potem tylko dzwoniłam na teleporady do enelmedu na skierowania po darmowe badania 😅
Końcówkę ciąży już byłam pod opieką poradni przyszpitalnej i lekarze byli tam bardzo kompetentni i dobrze to wspominam.

Dzień dobry ☀️
Ja oczywiście, że zapeszyłam. Napisałam, że mdłości mi przechodzą więc cały weekend jest mi tak niedobrze, że tylko leżę cały dzień. Do tego mam straszne wzdęcia i w ogóle ciężko mi się ruszać jakoś. A było już lepiej 🥲 jutro do biura idę, mam nadzieję, że lepiej się będę czuła 🫣
O dzięki za wiadomość! A jak dzwoniłaś wtedy do Enel med po darmowe badania to nie czepiali się, że nie prowadzisz u nich ciąży?

Wiecie ja się obawiam też, że np będę prowadzić ciążę w szpitalu plus chodzić prywatnie do mojej gin a jak zadzwonię do Medicover to mi odmówią zwykłego USG, bo nie prowadzę tam ciąży 😬


Mnie też mdłości męczą, obudziłam się, pęcherz pełny, poszłam siku i musiałam zagryźć parówką te mdłości 😂
Ja do biura dopiero w środę 😬 daj znać jak jutro się będziesz czuła, w pracy wiedzą?
 
Ja bym wybrała szpital jak masz opcję. Ja prowadziłam pierwszą ciążę początkowo w enelmed z pracy i fakt, za darmo wszystko miałam, ale jakość była średnia, uciekłam do prywatnego w 3. miesiącu, a potem tylko dzwoniłam na teleporady do enelmedu na skierowania po darmowe badania 😅
Końcówkę ciąży już byłam pod opieką poradni przyszpitalnej i lekarze byli tam bardzo kompetentni i dobrze to wspominam.

Dzień dobry ☀️
Ja oczywiście, że zapeszyłam. Napisałam, że mdłości mi przechodzą więc cały weekend jest mi tak niedobrze, że tylko leżę cały dzień. Do tego mam straszne wzdęcia i w ogóle ciężko mi się ruszać jakoś. A było już lepiej 🥲 jutro do biura idę, mam nadzieję, że lepiej się będę czuła 🫣
trzymam kciuki, żeby jutro było lepiej!
 
Kurde, wczoraj cały dzień miałam taką niemoc, że przemieszczałam się z kanapy na łóżko i zpowrotem i przebierałam z jednej piżamy w drugą 🙈

I chyba progesteron mi skoczył w górę, bo znów mam problemy jelitowe. Jak mąż idzie do kibla to patrzę na niego z zazdrością i nienawiscią 😂 i przez to brzuch mam jak Lil Masti na sesji brzuszkowej jak ogłaszała ciążę w 7tc 😂 i jest mi tak z tym niewygodnie, że nawet nie wiem w co się ubrać dzisiaj do znajomych 😂

Ale generalnie tylko takich z dupy problemów sobie i Wam życzę 😁
 
O dzięki za wiadomość! A jak dzwoniłaś wtedy do Enel med po darmowe badania to nie czepiali się, że nie prowadzisz u nich ciąży?

Wiecie ja się obawiam też, że np będę prowadzić ciążę w szpitalu plus chodzić prywatnie do mojej gin a jak zadzwonię do Medicover to mi odmówią zwykłego USG, bo nie prowadzę tam ciąży 😬


Mnie też mdłości męczą, obudziłam się, pęcherz pełny, poszłam siku i musiałam zagryźć parówką te mdłości 😂
Ja do biura dopiero w środę 😬 daj znać jak jutro się będziesz czuła, w pracy wiedzą?
Nikt się nie czepiał, po prostu mówiłam, że jestem w którymś tam tygodniu ciąży i potrzebuje skierowania na to to i tamto. Czasem pytali czy prowadzę ciążę prywatnie, czasem nie. Raz mi odmówiła skierowania na jakieś badanie co mi prywatny lekarz wystawił, ale to już sobie dopłaciłam sama. Ale te wszystkie droższe badania, jak HIV, toxoplazmoza, co tam było, morfologię i mocz co miesiąc, to dostawałam za darmo i bez problemów.

W pracy nie wiedzą, ale mój menedżer i tak jest z innego miasta, więc w sumie to wywalone 😅 bardziej się martwię co ja mam zjeść, jak mi niedobrze na myśl o jedzeniu, a jak nic nie zjem to jeszcze bardziej mi niedobrze 😅
 
reklama
Wiecie ja się obawiam też, że np będę prowadzić ciążę w szpitalu plus chodzić prywatnie do mojej gin a jak zadzwonię do Medicover to mi odmówią zwykłego USG, bo nie prowadzę tam ciąży 😬
Ale też jak będziesz prowadzić i w szpitalu i prywatnie, to na co Ci jeszcze USG z Medicoveru ;) będziesz miała wszystko co potrzeba za darmo w szpitalnej opiece przecież.
 
Do góry