reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Wszystko dobrze, nawet go/ją obliczyli na 10+5 a nie 10+3 🤣🤯💜
to mnie powoli kieruje w termin na lipiec... ale i tak chce zostać z Wami...
Poryczalam się widząc jak się rusza i jak bije serce... ciągle nie mogę w to uwierzyc... W ogóle nie należę do. osób, które często płaczą czy jakoś szczególnie okazują emocje, ale to mnie tak porusza jak nic nigdy...
Świetna wiadomość! 🥰 masz zdjęcie?
 
A ja nie wiem co zrobić. Wizyta na NFZ wypada na około 12 tydzień ciąży. Czy mogę umówić się na wizytę w innym miejscu wcześniej na NFZ żeby dostać skierowanie na badania, czy czekać na tamtą wizytę? Pytałam o to ginekologa wczoraj na wizycie prywatnej, ale mam takie zaćmienie, że nie wiem co powiedział. Na pewno krzywą zrobię w poniedziałek, ale czy reszta może poczekać? Czy mogę zapisać się na dwie wizyty na NFZ, jeśli znajdę gdzieś wcześniej? Mam już mętlik w głowie 🙈
 
w ogóle bardzo.mi przykro że nie wszystkie tu mamy takie dobre wieści w ostatnich dniach, ale te dziewczyny, które mają złe wieści, albo niepewne, wiedzcie, że też byłam.tam gdzie Wy... a teraz sie udało i póki co powoli idzie dobrze. .. i u Was tez wszystko sie jakoś ułoży i będzie jeszcze dobrze... 💜
 
w ogóle bardzo.mi przykro że nie wszystkie tu mamy takie dobre wieści w ostatnich dniach, ale te dziewczyny, które mają złe wieści, albo niepewne, wiedzcie, że też byłam.tam gdzie Wy... a teraz sie udało i póki co powoli idzie dobrze. .. i u Was tez wszystko sie jakoś ułoży i będzie jeszcze dobrze... 💜
Tak ja dokładnie mam takie same myśli…

I czuję ogromny smutek, że nie wszystkie możemy się tu cieszyć 😔

Mam nadzieję, że i u mnie szczęście będzie trwało aż do rozwiązania, że wcześniej życie nie da mi popalić 😔
 
A ja nie wiem co zrobić. Wizyta na NFZ wypada na około 12 tydzień ciąży. Czy mogę umówić się na wizytę w innym miejscu wcześniej na NFZ żeby dostać skierowanie na badania, czy czekać na tamtą wizytę? Pytałam o to ginekologa wczoraj na wizycie prywatnej, ale mam takie zaćmienie, że nie wiem co powiedział. Na pewno krzywą zrobię w poniedziałek, ale czy reszta może poczekać? Czy mogę zapisać się na dwie wizyty na NFZ, jeśli znajdę gdzieś wcześniej? Mam już mętlik w głowie 🙈
Ja bym się zapisała gdzieś szybciej, żeby dostać skierowanie na badania krwi, jeśli ci się uda znaleźć termin :)

Edit. I ta wizytę w 12tc zostawiła :)
 
Poniżej będzie post związany z poronieniem, wrażliwe osoby proszę o nieczytanie!

Lekarz dał mi skierowanie na zabieg, ale wolałam poronienie naturalne, jest zdrowsze dla organizmu. Ciąża bezzarodkowa jest słabiej rozwinięta niż prawidłowa i zazwyczaj dochodzi do samoistnego całkowitego poronienia. Poroniłam w 10 tyg, w domu. Nie bolało bardzo, tylko 2 ibupromy musiałam wziąć., trwało całą dobę. Wylatują skrzepy przypominające wątróbkę. Najgorsze było to czekanie (2 tygodnie), aż w końcu się zacznie. Wiele osób nie może tego psychicznie znieść i decyduje się na zabieg, żeby już mieć zamknięty ten etap. Każdy wybór - szpital czy dom jest dobry, samemu trzeba zdecydować. Jeśli wybierzesz dom, to pamiętaj, że nie możesz być sama, musi być ktoś dorosły w domu, kto w razie czego będzie mógł Cię zawieźć do szpitala, gdybyś za mocno krwawiła (co przy pustym jaju raczej się nie zdarza).
Widziałam Twoje wyniki bety i bardzo, bardzo mi przykro, ale ja bym nie nastawiała się na pozytywne zakończenie. Wiem, że będziesz miała nadzieję do samego końca, ale obiektywnie patrząc, wygląda to niedobrze. Przepraszam, że to piszę, ale nie chcę podsycać złudnej nadziei 😢. Pamiętaj, że puste jajo to przypadek i zazwyczaj kolejna ciąża jest już prawidłowa.
Dziękuję bardzo za te informację ❤️

Już się przygotowuje psychicznie na to - nigdy nie sądziłam że to tak ciężkie psychicznie ...

Nie wiedziałam że mogę wybrać i mogę uniknąć zabiegu ( to mnie kosztuje najwięcej nerwów i obaw ) teraz jestem spokojniejsza po tej wiadomości - dziękuję .
 
reklama
A ja nie wiem co zrobić. Wizyta na NFZ wypada na około 12 tydzień ciąży. Czy mogę umówić się na wizytę w innym miejscu wcześniej na NFZ żeby dostać skierowanie na badania, czy czekać na tamtą wizytę? Pytałam o to ginekologa wczoraj na wizycie prywatnej, ale mam takie zaćmienie, że nie wiem co powiedział. Na pewno krzywą zrobię w poniedziałek, ale czy reszta może poczekać? Czy mogę zapisać się na dwie wizyty na NFZ, jeśli znajdę gdzieś wcześniej? Mam już mętlik w głowie 🙈
chyba też spróbowałabym wcześniej by porobić badania, nie masz opcji na żadną teleporade?
 
Do góry