reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Jestem po drugiej wizycie. Oba jajowody są czyste, nic w nich całe szczęście nie ma. W macicy jest pęcherzyk ciążowy, ale za mały jak na ten wiek ciąży. Jest widoczny mały pęcherzyk żółtkowy. Więc albo ciąża dużo młodsza, ale coś jest nie tak 🥺
A o kształcie pęcherzyka ciążowego coś wspominała? Jakiś nieregularny?
 
Jestem po drugiej wizycie. Oba jajowody są czyste, nic w nich całe szczęście nie ma. W macicy jest pęcherzyk ciążowy, ale za mały jak na ten wiek ciąży. Jest widoczny mały pęcherzyk żółtkowy. Więc albo ciąża dużo młodsza, ale coś jest nie tak 🥺
Dobra wiadomość o jajowodach. Co do wieku ciąży nie pamiętasz czy przesunęła Ci się owulacja? Kiedy nastepna wizyta?
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was orientuje sie w… zarazaniu ospą? 🙊🤦🏼‍♀️ Ja u siebie ospy nie pamietam. Mama twierdzi, ze nie mialam. Pamietam kolegow i kolezanki z klasy w wysypce, ale u siebie nie. W karcie w osrodku zdrowia zero na ten temat. Dopiero jak urodzilam to zbadalam przeciwciala. Powyzej 1,1 wynik pozytywny, na mialam 1,75. Wiec w teorii chorowalam. Teraz sie dowiedzialam, ze dziewczyna, ktora szczepi w osrodku ma chorego malucha w domu. I teraz pytanie za milion - zakaza sie przez bezposredni kontakt? Czy taka mama choruska tez moze? Tak na chlopski rozum jesliby to tak dzialalo to wszyscy domownicy by musieli siedziec zamknieci a w kolejce nie mam pewnosci czy nie stoi za mna mama chorego dziecka. Niemniej - lekko dygam.
 
A o kształcie pęcherzyka ciążowego coś wspominała? Jakiś nieregularny?
Mówiła, że kształt jest ładny. Tylko według wymiarów to 4/5tydzien ... A z om 6+4
Średnio to widzę 🥺
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-04-16-35-32-294_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-04-16-35-32-294_com.miui.gallery.jpg
    218,9 KB · Wyświetleń: 84
  • Screenshot_2024-01-04-16-35-28-698_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-01-04-16-35-28-698_com.miui.gallery.jpg
    126,4 KB · Wyświetleń: 83
Dobra wiadomość o jajowodach. Co do wieku ciąży nie pamiętasz czy przesunęła Ci się owulacja? Kiedy nastepna wizyta?
Nie wiem kiedy miałam owulacje. W tym cyklu byłam po antybiotyku, może on coś namieszał. Tylko test ciążowy wyszedł mi pozytywny dość wcześnie, bo 3+2
Beta 30 grudnia 4500, więc no już coś powinno być widać 🥺
 
reklama
Do góry