reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
wszystko to indywidualna sprawa :) dużo zależy też od sprzętu. U mnie było widać 5+5 nieśmiałe bicie. Mysle, że można złapać zarodek bez serduszka, to nie dzieje się wszystko na raz. Co się dzieje, coś Cię niepokoi?

Nie, chciałam tylko dopytac Was, bo macie starsze ciąże o kilkanaście dni i tym samym jesteście już na etapie serduszek ❤️ a ja wizytę mam w przyszły piątek. To będzie 6+1/6+2, więc się zastanawiam czy będzie szansa na potwierdzenie już, że jest zarodek.
 
Który to już tydzień? Pytałaś może o badania nipt? :)
8+4 i na USG się zgadza. O nipt nie pytałam, bo już się zdecydowałam na nifty, już wczoraj zamówiłam na 15.01, czekam tylko na potwierdzenie terminu. Na standardowe prenatalne dostanę skierowanie na następnej wizycie, już się mogę umawiać, najlepiej w 12tc
 
Nie, chciałam tylko dopytac Was, bo macie starsze ciąże o kilkanaście dni i tym samym jesteście już na etapie serduszek ❤️ a ja wizytę mam w przyszły piątek. To będzie 6+1/6+2, więc się zastanawiam czy będzie szansa na potwierdzenie już, że jest zarodek.
Córka w 5+2 lub 5+3 miała uwidoczniome bicie serca. Teraz w 6+0 nie było widać zarodka. To było na innym sprzęcie. Więc różnie bywa
 
U mnie przy cp było tak że w macicy zrobił się pseudo pęcherzyk ale istnieją też ciąże heterotropowe że jedna jest w macicy a druga w jajowodzie ..mam nadzieję że u ciebie będzie wsyztsko dobrze
 
U mnie przy cp było tak że w macicy zrobił się pseudo pęcherzyk ale istnieją też ciąże heterotropowe że jedna jest w macicy a druga w jajowodzie ..mam nadzieję że u ciebie będzie wsyztsko dobrze
Ja na twoim miejscu bym podjechała na sor bo cp to poważna sprawa a ta lekarska trochę dziwne że tak to zostawiła skoro miała takie podejrzenie
 
Ja właśnie też tego nie rozumiem. Po tym jak przez brzuch zobaczyła ładny pęcherzyk w macicy, to już nie wróciła tematem do tego czegoś z jajowodu. A ja jakbym dostała zaćmienia mózgowego po tak sprzecznych informacjach, że też nie zapytalam... I tak oczywiście, ja tej prywatnej lekarce opowiem cała tą sytuację i powiem żeby sprawdziła te jajowody też.
Czekamy aż coś napiszesz po tej drugiej wizycie.
Mocno trzymamy kciuki!
 
reklama
Do góry