reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Nie wiem czy niedokładna, ona serio długo szukała pęcherzyka podczas tego pierwszego USG przez pochwę. Jeździła lewo prawo góra dół. Nie wiem czemu nic nie było widac. Podczas tego przez brzuch i potem ponownego przez pochwę znalazła pęcherzyk w 5 sekund... Tylko co z tym jajowodem teraz. Błagam, niech ten czas leci szybciej, bo zwariuje do tej 15.30 🥺
Czy wy też plamiłyście po USG? 🥺 czy to ona tak mocno szukała że aż plamie?
Teraz wszystko w środku jest bardziej ukrwione, więc może wystąpić plamienie po USG. lub nawet po aplikacji luteiny.
A nie masz przypadkiem przodozgięcia macicy? Bo ja mam i nawet na monitoringu owulacji lekarz czasami lepiej widział przez brzuch niż dopochwowo i mówił, że często tak jest u pacjentek z przodozgięciem.
 
reklama
Nie wiem czy niedokładna, ona serio długo szukała pęcherzyka podczas tego pierwszego USG przez pochwę. Jeździła lewo prawo góra dół. Nie wiem czemu nic nie było widac. Podczas tego przez brzuch i potem ponownego przez pochwę znalazła pęcherzyk w 5 sekund... Tylko co z tym jajowodem teraz. Błagam, niech ten czas leci szybciej, bo zwariuje do tej 15.30 🥺
Czy wy też plamiłyście po USG? 🥺 czy to ona tak mocno szukała że aż plamie?
jak Ci tak intensywnie jeździła glowicą, to może być od tego plamienie

Do 15:30 jeszcze 2 godzinki, włącz sobie jakiś serial, zjedz lody, jeszcze tylko troszkę i będziesz się zbierać do wyjscia
 
Teraz wszystko w środku jest bardziej ukrwione, więc może wystąpić plamienie po USG. lub nawet po aplikacji luteiny.
A nie masz przypadkiem przodozgięcia macicy? Bo ja mam i nawet na monitoringu owulacji lekarz czasami lepiej widział przez brzuch niż dopochwowo i mówił, że często tak jest u pacjentek z przodozgięciem.
A tego nawet nie wiem, ale to pewnie po cytologii 😉
 
Robila, ja już chyba nie myślę dzisiaj 🤣
każda z nas by się stresowała w takiej sytuacji. Plamienie pewnie przez cytologię. Mimo wszystko pamiętaj, że znalazła ten pęcherzyk. Dobrze, że masz z kim skonsultować to wszystko co Ci powiedziała. Może się okaże że przez słaby sprzęt tylko namieszała w głowie. Trzymam kciuki żeby na prywatnej było piękniej 🤞 niby już tylko dwie godziny, ale to pewnie teraz jak wieczność. 🥹 Jesteśmy z Tobą ❤️
 
Cześć! Wpadłam zapytać trochę starszych ciążowo koleżanek - kiedy najwcześniej u Waszych kropeczek było widoczne serce? Czy zawsze jest widoczny zarodek z sercem już czy jest też możliwy zarodek bez jeszcze uwidocznionej akcji serca?
5+6 w obu ciążach. Niestety nie wiem jak to jest wcześniej…

Dziewczęta nie chce zapeszać, ale czuję się tak o 1% lepiej… a przynajmniej nie gorzej!!! Wczoraj wieczorem nie chciało mi się płakać ;) (z powodu nudności) jestem teraz 10+ jakoś 1 lub 2, mam nadzieję że najgorsze już za mną 🥹🥹🥹🥹

@drugi.bejbik trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze!!! 🥺🤞🏻🤞🏻🤞🏻 już ci wystarczy stresów z tą durną babą w pracy… daj koniecznie znać co i jak później
 
Nie wiem czy niedokładna, ona serio długo szukała pęcherzyka podczas tego pierwszego USG przez pochwę. Jeździła lewo prawo góra dół. Nie wiem czemu nic nie było widac. Podczas tego przez brzuch i potem ponownego przez pochwę znalazła pęcherzyk w 5 sekund... Tylko co z tym jajowodem teraz. Błagam, niech ten czas leci szybciej, bo zwariuje do tej 15.30 🥺
Czy wy też plamiłyście po USG? 🥺 czy to ona tak mocno szukała że aż plamie?
Szkoda, że już do tego jajowodu nie wróciła. Teraz na wizycie się dopytaj o wszystko. Przesyłam dobre myśli :)
A te plamienie to jak dziewczyny zauważyły pewnie po cytologii :)
 
Cześć! Wpadłam zapytać trochę starszych ciążowo koleżanek - kiedy najwcześniej u Waszych kropeczek było widoczne serce? Czy zawsze jest widoczny zarodek z sercem już czy jest też możliwy zarodek bez jeszcze uwidocznionej akcji serca?
hej u mnie dopiero w 6+0 było widać zarodek, 5 dni wcześniej lekarz, ze słabym sprzętem nastraszył mnie, ze nic tam nie widzi... 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Do góry