reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja też myślałam o pudełkach, ale patrząc na moje zachciewajki to nie wiem czy będę to jadła co mi dadzą akurat 😬

Więc dajcie znać jak Wam będzie szło 😄
Ja właśnie ostatnio jem bardzo nie zdrowo i muszę się sprowadzić na dobra drogę - nie powinnam przytyć w tej ciąży 🙈 o ile będzie 🙏🏻
 
Od kilku dni tak mi śmierdzi choinka, że chociaż jest wciąż piękna, to chyba musi zostać wywalona bo ilekroć jestem w pobliżu, czuję jakby obsikane przez świnkę morską trociny 🫢🫢🫢
Ja właśnie przed snem ostatnio czułam zasikane trociny i musieliśmy z mężem zmienić pokój, bo nie do wytrzymania dla mnie było. A nie mam takiego zwierzątka 🤣🤣🤣
 
nie wystarczy, nie chcesz wiedzieć jakie dźwięki wydaje na widok niektórych warzyw 😂 za to mogłabym jeść całą dobę naleśniki, owsianki, jogurty, owoce i słodycze 😂
Dobrze, że na jutrzejszą wizytę nie kazał mi glukozy badać 😂
jak tu nie będzie dziewczynki, a u mnie chłopca, to wszystkie zabobony o kant du... 🤣
 
Ja od następnego tyg zaczynam dietę od brokuła ❤️❤️
A jaka wzięłaś?
Ja też myślałam o pudełkach, ale patrząc na moje zachciewajki to nie wiem czy będę to jadła co mi dadzą akurat 😬

Więc dajcie znać jak Wam będzie szło 😄
Pierwszy dzień spoko.
1 śniadanie na 2x i to połowę bo resztę zjadła córka.
2 śniadanie (w pozę obiadu)
Podwieczorek i kolację zjadłam.
Obiad został na jutro. A okazało się że na jutro fajne rzeczy i chyba zamrożę na weekend.
 
Dziewczyny oprócz podstawowych witamin jak kwas foliowy, kwasy DHA itp itd (ja np biorę Puerio Uno) coś jeszcze bierzecie dodatkowo?
Nie mam tu na myśli Waszych leków typu duphaston, metformina itp.
kwas foliowy, wit d lek, omega z pregny (poczytajcie jak ważna jest omega i zapytajcie gin czy możecie wprowadzić ofc), do tego jod (mam niedoczynność) I wit b12 w metylowanej formie.
Myślę jeszcze nad magnezem, musze zapytać lekarza.
 
reklama
A ja mam smaka na grochówke😂
Ostatnio marzyłam o pierogach leniwych 😁
Słodkie może nie istnieć, chociaż zazwyczaj bardzo lubię. Głównie mam wieczorne mdłości.. Więc chyba z zabobonow wychodzi na chłopca 😊
 
Do góry