reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

Hej
Tak pisalyscie o parowkach itd że dziś na śniadania zrobiłam sobie parówkę na ciepło i zjadłam i było mi nie dobrze 😑
Hahhaaa .. 😁
Co ja dziś miałam za sen ... Krwawienie miałam 😔 wstaje rano patrzę ufff to tylko sen 😔 po tych moich dwóch stratach to już chyba do końca tej ciazy będę sie bala 😔mam taki ogromny lek do tej następnej wizyty 😔 pierwsze poronieniu straciłam w 9 tyg . Ale tam od początku było coś nie tak ..a to źle beta przyrastała potem późno sie zarodek pojawił i na końcu serduszko biło poniżej normy i kolejna wizyta serduszko już nie biło . Ciężkie przeżycie . Slyszysz serduszko a nast już nie 😪 potem kolejna próba i puste jajo 😔 i teraz całkiem niespodziewane 2kreski . Cieszę sie przeogromnie ale bardzo sie boje. Wy napewno też tak macie . Wiem że nie jestem sama 🤗

Ja nr do mojego prowadzącego mam . I mogę zadzwonić w kazdej chwili .
Widzę, że nie tylko ja miałam straszne sny…
Mi się śniła pierwsza wizyta u gin i zobaczenie zarodka i usłyszenie serducha. Byłam w tym momencie oczekiwania cały czas i te emocje w głowie… dlatego jestem teraz taka niewyspana 😬
To będzie bardzo długi tydzień 😬
 
reklama
Ja po tygodniu wychodzę z objawów przeziębienia, w końcu! 👏🏻

Na bolące gardło brałam *spam* tabletki do ssania, tantum verde i piłam gorące mleko z miodem.
Na Katar woda morska i tylko tyle 😬
Miałam ze dwa dni 37 stopni, ale nie jestem pewna czy to typowo przeziębieniowe czy po prostu ciążowe.
A i chyba wzięłam ze dwie tabletki apapu.
 
Ja po tygodniu wychodzę z objawów przeziębienia, w końcu! 👏🏻

Na bolące gardło brałam *spam* tabletki do ssania, tantum verde i piłam gorące mleko z miodem.
Na Katar woda morska i tylko tyle 😬
Miałam ze dwa dni 37 stopni, ale nie jestem pewna czy to typowo przeziębieniowe czy po prostu ciążowe.
A i chyba wzięłam ze dwie tabletki apapu.
A i zapomniałam jeszcze piłam syrop p r e n a l e n
 
reklama
Do góry