reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny, kiedy zabieracie mężów żeby mogli zobaczyć dziecko na usg?😁 mój z jednej strony już by chciał ale z drugiej woli poczekać jak już będzie więcej widać niż mała kropeczka😅
 
Ja póki co od 6+0 mam w drugą stronę - na mało co mam ochotę i tak w siebie trochę wmuszam, żeby coś zjeść. Ale żelki to bym opitoliła 😁

Dokładnie, to ostatnio jedyna rzecz która mi wchodzi ze smakiem 🙈

Ja w pierwszej ciąży miałam taki metaliczny posmak w ustach, nie wiem czy to to u Ciebie. W tej narazie nie mam 🤞
taaaak to taki dziwny metaliczny posmak i zapach... cały czas czuje taki dziwny zapach... nie potrafię go opisać 🤷‍♀️🤦‍♀️
 
Niesamowite 😍 booże tak marzę, żeby widzieć coś takiego.
W pierwszej ciąży wręcz mam traumę po każdym usg, to najpierw marzę, żeby zobaczyć mocne serce
mam to samo... też trauma i jak siadam na fotel to mam 1 pytanie czy wiek ciąży jest adekwatny do wieku z miesiączki/owulacji.
 
Dziewczyny, kiedy zabieracie mężów żeby mogli zobaczyć dziecko na usg?😁 mój z jednej strony już by chciał ale z drugiej woli poczekać jak już będzie więcej widać niż mała kropeczka😅
mój już był na tym usg gdzie miało okazać się czy serce bije i czy "coś z tego wyrosło" dla mnie to był taki stres i strach, że chciałam go mieć przy sobie...
 
reklama
Do góry