reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Ja mam 89, ale sobie wkrecilam że to dużo więc powtórzyłam po świętach po kolacji która składała się z czekolady i węglowodanów, która skończyłam jeść o 23:p i wyszło mi 97:p wiec moje uspokojenie skończyło się tym że nie wiem co mam ginowi powiedzieć za godzinę bo za tyle mam wizytę
 
@Bolilol to jeszcze mam jedno pytanko- czy przyznajesz się lekarzom do innych wizyt?😅 w sensie mówisz im, że lubisz sobie często zajrzeć czy wszystko w porządku?😁 albo chociaż prowadzącemu? Bo ja mam właśnie dylemat czy powiedzieć tego 2 stycznia, że byłam wczoraj 🤪
 
Dziewczyny, kiedy zabieracie mężów żeby mogli zobaczyć dziecko na usg?😁 mój z jednej strony już by chciał ale z drugiej woli poczekać jak już będzie więcej widać niż mała kropeczka😅
Ze mną idzie na nasze pierwsze usg w styczniu. To dla nas bardzo stresujące i nie wyobrażam sobie być tam sama 😬
 
Ja mam 89, ale sobie wkrecilam że to dużo więc powtórzyłam po świętach po kolacji która składała się z czekolady i węglowodanów, która skończyłam jeść o 23:p i wyszło mi 97:p wiec moje uspokojenie skończyło się tym że nie wiem co mam ginowi powiedzieć za godzinę bo za tyle mam wizytę
Kiedyś tak miałam że wyszło mi 93, a w nocy zjadlam wafla ryżowego, bo zawsze miałam nudności na czczo. Teraz biorę Xonvea i normalnie udało mi się przetrwać te nocną przerwę i wyszło 85;)
 
Kiedy kolejna wizyta? Co mówił lekarz?
Kolejna wizyta 05.01. U innego lekarza - docelowego .
Lekarz mówił żebym przyszła za 2 tyg ale na szczęście szybciej umówiłam się na wizytę bo bym umarła ze stresu.
Powiedział ze jestem w ciąży ale nie widać jeszcze zarodka trzeba poczekać te 2 tyg .
 
reklama
Do góry