reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

ja jestem w szoku, że one były tak smaczne jak na te porę roku, będę je kupować ;)
poza owocami... słodkie mogłoby dla mnie nie istnieć od czasu ciąży. Trochę liczę że zabobony się sprawdzą bo chce chłopca 😂
Ja za malinami noe przepadam. Daje tylko do tortu bezowego 😆
Moja córka za to kocha i je w ilościach jakie dostanie 😂
Nie wiem czy masz sklep netto e tam są też smaczne i w tej samej cenie.
Ja zawsze mówiłam że chce 2 synów lub 2 córki. Mąż że chce parkę.
 
reklama
My już po wizycie. Dzidziol rośnie, ma już ok 2,5cm :)
 

Załączniki

  • 20231229_121758.jpg
    20231229_121758.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 103
A czy Wy też tyle żrecie? Mam takie ciągoty do słodyczy, że to jest masakra. A na myśl o lodach aż się trzęsę 😂
I czy macie już zachcianki jedzeniowe? Bo ja mam straszne, może nie jest to ogórek kiszony z dżemem, ale jeżeli pomyślę o bułce z masłem i serem, to muszę ją mieć natychmiast i smakuje wtedy jakby była ze złota 😂

Aż sobie na dzisiaj i później od środy zamówiłam dietę pudelkową, żeby trochę zacząć ogarniać żywienie, a nie tylko cały dzień zagryzać lody żelkami i czekoladą oraz bułką z serem 🙈 i chyba kupię sobie jakieś ćwiczenia dla ciężarnych, bo to się wszystko źle skończy 🙈
Ja póki co od 6+0 mam w drugą stronę - na mało co mam ochotę i tak w siebie trochę wmuszam, żeby coś zjeść. Ale żelki to bym opitoliła 😁
Bulka z zoltym serem to mistrzostwo 👌🏼
Dokładnie, to ostatnio jedyna rzecz która mi wchodzi ze smakiem 🙈
mi na szczęście mdłości już przeszły, a tylko migdały mi pomagały...
od kilku dni mam ten dziwny smak i zapach... czy spotkałyście się z czymś takim?
Ja w pierwszej ciąży miałam taki metaliczny posmak w ustach, nie wiem czy to to u Ciebie. W tej narazie nie mam 🤞
 
Niesamowite 😍 booże tak marzę, żeby widzieć coś takiego.
W pierwszej ciąży wręcz mam traumę po każdym usg, to najpierw marzę, żeby zobaczyć mocne serce
 
reklama
Do góry