reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Słuchajcie to co jest wpisane na zdjęciu z usg - który tydzień - to jest to co określa lekarz i sobie wpisuje, czy wg tego jak mierzony jest zarodek/płód i jak wypada wg norm? i aparatura określa ten wiek?
 
Słuchajcie to co jest wpisane na zdjęciu z usg - który tydzień - to jest to co określa lekarz i sobie wpisuje, czy wg tego jak mierzony jest zarodek/płód i jak wypada wg norm? i aparatura określa ten wiek?
Masz zwykle podsumowanie najpierw i dwie daty (wiek ciąży). Jedna z om a druga z pomiarów z usg.
 

Załączniki

  • 20231229_125646.jpg
    20231229_125646.jpg
    614 KB · Wyświetleń: 69
Dziewczyny, kiedy zabieracie mężów żeby mogli zobaczyć dziecko na usg?😁 mój z jednej strony już by chciał ale z drugiej woli poczekać jak już będzie więcej widać niż mała kropeczka😅
ja chyba na prenatalne zabiorę, jeżeli się uda do nich doturlac. Chciałam już wcześniej, ale przez udar kota nie mogliśmy wychodzić razem z domu, więc się niestety nie udało do tej pory
 
reklama
Do góry