reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
A czy Wy też tyle żrecie? Mam takie ciągoty do słodyczy, że to jest masakra. A na myśl o lodach aż się trzęsę 😂
I czy macie już zachcianki jedzeniowe? Bo ja mam straszne, może nie jest to ogórek kiszony z dżemem, ale jeżeli pomyślę o bułce z masłem i serem, to muszę ją mieć natychmiast i smakuje wtedy jakby była ze złota 😂

Aż sobie na dzisiaj i później od środy zamówiłam dietę pudelkową, żeby trochę zacząć ogarniać żywienie, a nie tylko cały dzień zagryzać lody żelkami i czekoladą oraz bułką z serem 🙈 i chyba kupię sobie jakieś ćwiczenia dla ciężarnych, bo to się wszystko źle skończy 🙈
 
O nie... czekam z niecierpliwością!
ja też, jak zadzwonili odwołać to aż się rozpłakałam 🤦‍♀️ najchętniej to bym sobie kupiła aparat USG do domowego użytku 😅
Ale mam nadzieję, że wszystko jest ok, że serduszko dalej bije, a Bombelek rosnie i że za kilka tygodni będzie łatwiej, bo będzie można zacząć korzystać z detektora tętna.
 
A czy Wy też tyle żrecie? Mam takie ciągoty do słodyczy, że to jest masakra. A na myśl o lodach aż się trzęsę 😂
I czy macie już zachcianki jedzeniowe? Bo ja mam straszne, może nie jest to ogórek kiszony z dżemem, ale jeżeli pomyślę o bułce z masłem i serem, to muszę ją mieć natychmiast i smakuje wtedy jakby była ze złota 😂

Aż sobie na dzisiaj i później od środy zamówiłam dietę pudelkową, żeby trochę zacząć ogarniać żywienie, a nie tylko cały dzień zagryzać lody żelkami i czekoladą oraz bułką z serem 🙈 i chyba kupię sobie jakieś ćwiczenia dla ciężarnych, bo to się wszystko źle skończy 🙈
Ja mam na kwaśne tylko… na pewno będzie drugi chłopak 😂 moja teściowa mówiła że na słodkie ją ciągnęło jak byla w ciąży z córką 😜
Edit. Oczywiście wiem że to zabobony 😅
 
reklama
No właśnie po jedzeniu też już mam mdłości. Wstałam głodna z mdłościami, zjadłam śniadanie i dalej mnie mdli. Wcześniej ta metoda działała, ale już niestety koniec. Zobaczę co będzie dalej, ale będę musiała coś wymyśleć, bo po nowym roku wracam do pracy i nie może mi się ciągle odbijać obrzydliwie i jeszcze z tym ciągłym ślinotokiem 🤢🤢🤢
Na odbijanie się mi pomagało rennie lub gaviscon
Ja mam na kwaśne tylko… na pewno będzie drugi chłopak 😂 moja teściowa mówiła że na słodkie ją ciągnęło jak byla w ciąży z córką 😜
Edit. Oczywiście wiem że to zabobony 😅
Hehehe. Mi po amniopunkcję ciotki mówiły że będzie chłopak a lekarze się mylą bo jem kwaśne i nie cgce słodkiego 😂😂😂
 
Do góry