reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Może po prostu ciąża jest młodsza? Kiedy masz kolejną wizytę>
Oo nie, kiedy kolejna wizyta? 🥺
Dokladnie? Co gin mówi?
To nie było chyba u PC? Może sprzęt słaby?
@Nelka85 a Ty nie miałaś później implantacji? Pamiętam, że miałaś białe sikance. Kiedy Ci pozytyw wyszedł i jaki miałaś start bety? Ty nie byłaś przypadkiem w jakimś luxmedzie z gównianym sprzętem dzisiaj?
mimo wszystko trzymam kciuki... to tak granicznie ten 6+0... lekarz tak jednoznacznie się już wypowiedział?
Sprzęt chyba właśnie taki sobie.
Wizytę u Ciepieli mam 3go. Czekam aż znajomy mi odpisze czy jest w Szczecinie czy na urlopie (ma dobry sprzęt - robi na nim prenatalne). Beta w 8dpt (13ty) była 40 a w 10dpt (15ty) była 105. Mamy 28 więc no powinno już coś być.
1000010235.jpg
 
Sprzęt chyba właśnie taki sobie.
Wizytę u Ciepieli mam 3go. Czekam aż znajomy mi odpisze czy jest w Szczecinie czy na urlopie (ma dobry sprzęt - robi na nim prenatalne). Beta w 8dpt (13ty) była 40 a w 10dpt (15ty) była 105. Mamy 28 więc no powinno już coś być. Zobacz załącznik 1598537
zdjęcie wygląda jak robione tosterem ;) mam nadzieję, że znajomy jest na miejscu i Ci machnie USG, na którym będzie widać więcej 🤞
 
czy to normalne, że chce pójść 5.01 na usg by sprawdzić czy w ogóle ciąża jest żywa... skoro 8.02 mam robić nifty pro z 2 koła... czy już przesadzam?
To będzie 10+ tydzień...
ale po tym poronieniu dla mnie cały czas nie jest niczym oczywistym pozytywny przebieg ciąży... mimo, ze dotychczas jest w porządku...
 
reklama
Do góry