reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
@Nelka85 a Ty nie miałaś później implantacji? Pamiętam, że miałaś białe sikance. Kiedy Ci pozytyw wyszedł i jaki miałaś start bety? Ty nie byłaś przypadkiem w jakimś luxmedzie z gównianym sprzętem dzisiaj?
 
Nelka jest po transferze, w takiej sytuacji nie ma opcji młodszej ciazy
Ah :( to wtopa, wybacz. Ale moze pozniej się zagnieździł? Pewnie może być różnica paru dni. (Jak pisze głupoty to mnie poprawcie)
W LM też mają różnej jakości USG i można przegapić żółtkowy jak jeszcze malutki.
 
Dobre pytanie. Nie znam na nie jeszcze odpowiedzi 🙈🤣 sama nie wiem co mam ze sobą zrobić, już się nawet zastanawiałam czy może nie iść na te dwa dni do pracy... Tylko wiem, ze jak jej powiem, ze jestem w ciąży i muszę wyjść do lekarza w czwartek, to zaraz pół miasta będzie wiedziało... I boję się kolejnej awantury. Raz byłam na l4, to do tej pory słucham, ze musiała mi zapłacić za tydzień siedzenia w domu 🙃 nie obrażając, to jest stara panna z psami, trochę inne ma podejście do życia 🥴
to nie stara panna a mobberka 😳
 
reklama
Ah :( to wtopa, wybacz. Ale moze pozniej się zagnieździł? Pewnie może być różnica paru dni. (Jak pisze głupoty to mnie poprawcie)
W LM też mają różnej jakości USG i można przegapić żółtkowy jak jeszcze malutki.
może może, implantacja jak najbardziej może byc późniejsza, więc trzymam kciuki by to było to + słaby sprzęt
 
Do góry