reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Dziewczyny doradźcie mi proszę.
5 stycznia mam pierwsze usg. Chciałabym przed wizytą zrobić dwa najnowsze pomiary bety.
Tylko tak jak zrobię w sobotę 30.12 to następną dopiero we wtorek 02.01 bym mogła, bo poniedziałek to 1.01 i wszystko zamknięte. Będzie to miało sens?

Chyba, że zrobię we wtorek 2.01 i następną w czwartek 4.01?
 
reklama
Powiem Wam, że myślę o kitsune... ale nie chce jej tu wywoływać bo pewnie trudne chwile za nią...
Mam nadzieje, ze ma to już za sobą... i mam nadzieję, se żadnej takiej informacji już na forum nie będzie :(
Ja też mam ją w głowie 😔 bardzo mi przykro z jej powodu, niestety doskonale wiem co czuje, jakie to są emocje. Może jak minie trochę czasu to ją wywołamy, żeby dała znać jak się czuje.
 
Dziewczyny doradźcie mi proszę.
5 stycznia mam pierwsze usg. Chciałabym przed wizytą zrobić dwa najnowsze pomiary bety.
Tylko tak jak zrobię w sobotę 30.12 to następną dopiero we wtorek 02.01 bym mogła, bo poniedziałek to 1.01 i wszystko zamknięte. Będzie to miało sens?

Chyba, że zrobię we wtorek 2.01 i następną w czwartek 4.01?
2 i 4
 
Dziewczyny doradźcie mi proszę.
5 stycznia mam pierwsze usg. Chciałabym przed wizytą zrobić dwa najnowsze pomiary bety.
Tylko tak jak zrobię w sobotę 30.12 to następną dopiero we wtorek 02.01 bym mogła, bo poniedziałek to 1.01 i wszystko zamknięte. Będzie to miało sens?

Chyba, że zrobię we wtorek 2.01 i następną w czwartek 4.01?
też bym zrobila 2 i 4... ta beta to był dla mnie horror i udręka.
Aż mi słabo na wspomnienie tego stresu...

Co do kitsne to też myślę, że po czasie i też niestety wiem przez co przechodzi... :(
 
też bym zrobila 2 i 4... ta beta to był dla mnie horror i udręka.
Aż mi słabo na wspomnienie tego stresu...

Co do kitsne to też myślę, że po czasie i też niestety wiem przez co przechodzi... :(
No dla mnie w pierwszej ciąży tak samo, ale wiem, że są bardzo ważne, więc trzeba sprawdzić 😔
 
reklama
@drugi.bejbik a jak sytuacja z Twoją pracą? Jaką decyzję podjęłaś? Idziesz na zwolnienie od lekarza czy będziesz prosić o wsteczne?
Dobre pytanie. Nie znam na nie jeszcze odpowiedzi 🙈🤣 sama nie wiem co mam ze sobą zrobić, już się nawet zastanawiałam czy może nie iść na te dwa dni do pracy... Tylko wiem, ze jak jej powiem, ze jestem w ciąży i muszę wyjść do lekarza w czwartek, to zaraz pół miasta będzie wiedziało... I boję się kolejnej awantury. Raz byłam na l4, to do tej pory słucham, ze musiała mi zapłacić za tydzień siedzenia w domu 🙃 nie obrażając, to jest stara panna z psami, trochę inne ma podejście do życia 🥴
 
Do góry