reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

@Bolilol jak się czujesz? Byłaś na święta u rodziny? 😊 jak sytuacja z krwiakami? 🥺
dziękuję, dobrze, moja bezobjawowa ciąża nadal jest prawie bezobjawowa ;) w ubiegłym tygodniu na USG już było wszystko w porządku, więc w święta poinformowaliśmy najbliższych, na razie z prosbą o cichą radość. Teraz mam USG 29.12 i 4.01, mam nadzieję, że Bombelek ma się dobrze 🥹
 
reklama
dziękuję, dobrze, moja bezobjawowa ciąża nadal jest prawie bezobjawowa ;) w ubiegłym tygodniu na USG już było wszystko w porządku, więc w święta poinformowaliśmy najbliższych, na razie z prosbą o cichą radość. Teraz mam USG 29.12 i 4.01, mam nadzieję, że Bombelek ma się dobrze 🥹
Super, bardzo się cieszę ❤ oby do końca ciąży już były same takie dobre informacje 😊
 
Dziewczyny prosze o pomoc jeszcze raz w obliczeniu przyrostu bety !! 🙏

18.12.2023r. 685
27.12.2023r. 3842

W kalkulatorze jest że za niski przyrost i panikuje 🙄🙄🙄
 
Właśnie o tej gince na NFZ czytałam, że robi USG co wizytę. Byłam u niej pierwszy raz w 3+4, bo złapała mnie infekcja intymna i sama z siebie zrobiła mi też USG. Oczywiście było za wcześnie i nic nie było jeszcze widać, ale fajnie, że sprawdziła 😁
A ta ginka do której chodziłam w pierwszej ciąży prywatnie nie robiła mi USG co wizytę 🥴
ooo to super że może się trafić lekarz, któremu się chce :D
 
Dziewczyny prosze o pomoc jeszcze raz w obliczeniu przyrostu bety !! 🙏

18.12.2023r. 685
27.12.2023r. 3842

W kalkulatorze jest że za niski przyrost i panikuje 🙄🙄🙄
kurcze :( pamiętaj że beta przyrasta skokowo, może byłaś na badaniu przed 'skokiem'. To jest dość dużo dni różnicy. Koniecznie zbadaj w piątek. Bierzesz jakieś leki, progesteron, acard?
 
dziękuję, dobrze, moja bezobjawowa ciąża nadal jest prawie bezobjawowa ;) w ubiegłym tygodniu na USG już było wszystko w porządku, więc w święta poinformowaliśmy najbliższych, na razie z prosbą o cichą radość. Teraz mam USG 29.12 i 4.01, mam nadzieję, że Bombelek ma się dobrze 🥹
czyli 4 stycznia króluje :D teraz tylko czekać na kupę dobrych wieści 🤞
 
reklama
Do góry