reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

Czy Wam też jest cały czas zimno?? Mam w domu 23 stopnie a chodze w skarpetkach, bluzie i leżę pod kocem. Sutrki z zimna mi tak sterczą i bolą, że masakra. W pierwszej ciąży nic nie miałam z objawów, piersi zero nabrzmienia czy wzmożonego czucia a teraz....
Ja mam tak samo. Telepie mna tak, ze zęby slychac. A jak sie ubiore to zaraz mnie zalewa pot.
 
reklama
nie koniecznie od acardu w tych tygodniach krwiaki lubią powstawać ja w 5+6 dostałam krwotoku ze skrzepami i myślałam że po wszystkim a okazało się że krwiak pękł. Nie brałam wtedy jeszcze leków :)
Ja w poprzedniej ciąży miałam krwiaka, teraz na szczęście nie mam. Ale cały czas krwawię od jakichś dwóch dni :/
zarówno hematolog jak gin ostrzegali, że przy acardzie mogą być plamienia, do tego częstsze i silniejsze... acard przede wszystkim utrudnia krzepnięcie, więc krew się leje.
Lekarz nie kazał Ci go odstawić przy plamieniu?
Nie, wręcz zwiększył dawkę. Miałam brać 150, ale się boję więc zostałam przy 75. W szpitalu mi powiedzieli że plamienia są od luteiny. Ale to już dla mnie nie jest plamienie :/
 
Mi jest też bardzo zimno ciągle. Ale jestem przeziębiona może dla tego ale nie mam gorączki. Zdecydowanie mi zimno partnerowi nie. Chodzę w bluzie i szlafroku 😅
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam krwiaka, teraz na szczęście nie mam. Ale cały czas krwawię od jakichś dwóch dni :/

Nie, wręcz zwiększył dawkę. Miałam brać 150, ale się boję więc zostałam przy 75. W szpitalu mi powiedzieli że plamienia są od luteiny. Ale to już dla mnie nie jest plamienie :/
acard oprócz regulacji ciśnienia jest bardzo dobrym lekiem na przepływy :) więc pewnie lekarz chciał Cię dodatkowo "zabezpieczyć" . Mi się co jakiś czas pojawiają plamienia , ale już pisałam o tym.
 
Ja mam tak samo. Telepie mna tak, ze zęby slychac. A jak sie ubiore to zaraz mnie zalewa pot.

Keeping Up With The Kardashians Same Page GIF by E!
 
Ja w poprzedniej ciąży miałam krwiaka, teraz na szczęście nie mam. Ale cały czas krwawię od jakichś dwóch dni :/

Nie, wręcz zwiększył dawkę. Miałam brać 150, ale się boję więc zostałam przy 75. W szpitalu mi powiedzieli że plamienia są od luteiny. Ale to już dla mnie nie jest plamienie :/
każda z nas to jednak odrębny przypadek i mam nadzieję, że wiedzą co robią. 💜
Jednak.moj lekarz wyraźnie powiedział, że jeśli mam heparyne to na tak wczesnym etapie absolutnie nie potrzebuje acardu i ze te krwawienia przy acardzie nie krzepną (a mam trombofilie).
U mnie ostatecznie okazało się że mam alergie na aspirynę, więc siłą rzeczy szybko odstawiłam 🤦‍♀️
 
reklama
Do góry