reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2024

reklama
Przede wszystkim tygodnie ciąży liczy się od daty ostatniej miesiączki. Są kalkulatory gdzie wpisujesz długość cyklu i masz termin trochę inny niż dla cyklu 28 dni.
Na wysokość bety tak nie patrz, liczy się dobry przyrost. Zagnieżdżenie mogło być różnie 6-12 dpo.

Z tych kalkulatorów z daty miesiączki wychodził mi kosmos- kilka dni wcześniej :D dlatego liczyłam kalkulatorem z przewidywaną datą zapłodnienia. Wcześniej nie ma opcji że ono było, więc do tej daty doliczam jeszcze te średnie dwa tygodnie przedowulacyjne. Ale może rzeczywiście za bardzo mieszam.

Co do bety to tak, czekam na przyrost, jeden wynik to tylko potwierdzenie, że ciąża jest

Dzięki za odpowiedź :)
 
Miałam chyba napisane płód żywy lub ciąża żywa. Byłam dokładnie w tym samym dniu ciąży co Ty, dokładnie taka sama historia 🙂 zakładam że jeśli mnie mdli z dnia na dzień bardziej to chyba fasola żyje i ma się dobrze 🥴
Dzisiaj w drodze myslalam, ze mi mozg eksploduje. Tak goraczkowo skupialam sie na mysleniu o czyms innym jak o tym, ze mnie mdli.
 
Też mam nadzieję, że tak dam radę no chyba, że ginekolog powie inaczej. Tylko troszkę się boje bo muszę trochę nosić i dziś po prostu oszczędzałam sie ile się dało 🤣🤣
 
reklama
Dzisiaj w drodze myslalam, ze mi mozg eksploduje. Tak goraczkowo skupialam sie na mysleniu o czyms innym jak o tym, ze mnie mdli.
Rozumiem Cie doskonale :( mowilas o tym lekarce? Są nowe leki na nudności bezpieczne w ciąży (kat A). A między „normalnym jedzeniem” (chleb z masłem i serek homogenizowany xd) mam prawie cały czas owocowe landrynki w buzi.. 🤦🏼‍♀️
 
Do góry