reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Moje doświadczenia ostatnich tygodni mówią, że z tym lokowaniem się ciąży to nie jest do końca taka prosta sprawa. Ale nie wiem czy to wynika z ogólnych procedur czy po prostu prawa aborcyjnego (a raczej jego braku) w Polsce. Ja chodziłam sobie z tą ciąża pozamaciczną tak naprawdę od 9 grudnia do 18 stycznia. I serio nikt się nie spieszył
Eh też to przeszlam w 2016 r. Od początku grudnia do 16 stycznia kiedy w końcu miałam laparoskopię. Z tym że na początku byłam pewna że poroniłam a później dopiero w sumie przypadkiem wyszło że jednak się zagnieździła. Na stół trafiłam podobno w ostatniej chwili 🤦‍♀️
 
reklama
To ja też się pochwalę : na badaniach od razu wyszło że chłopak. Jeżeli chodzi o usg to ja mam prawie na każdej wizycie i sumie dobrze bo dzięki temu ostatnio wyszło że mały jest tak duży że prenatalne planowane na 16 lutego mogą być już mocno spóźnione
 
Poza tym na tym prywatnym forum tak naprawdę też nie znasz tych dziewczyn jest kilka które się przedstawiło i pisza a jest mnóstwo takich co się nic nie udzielają a też mogą patrzeć na wasze zdjęcia. Tak naprawdę to wszędzie trzeba uważać. Czym się różnią dziewczyny z prywatnego od tego niczym. Każda z nas łączy ciąża a tak naprawdę się nie znamy. Ja nie mam problemu nigdzie nie udostępniam swoich zdjęć ani wyników.
I dlatego co jakiś czas będzie się to weryfikować aż grupa się zmniejszy i zostaną tylko udzielające się dziewczyny😊 od początku takie było założenie grupy prywatnej
Dziewczyny, powiedzcie mi, czy na każdej wizycie macie wykonywane USG i pomiar dziecka?
Tak,na każdej wizycie mam wymiary, serduszko itd.
 
Cześć😊
Dopiero 3 dni temu znalazłam to forum. Szkoda, że dziewczyny nie przyjmują już do grupy prywatnej, ale rozumiem ich decyzję. Przeczytałam przez te 3 dni prawie wszystkie strony 🙈 mam jednak nadzieję, że na tym forum uda nam się porozmawiać i wymienić doświadczeniami 🙂
Kilka słów o mnie: to moja 6 ciąża, ale tylko dwie zakończyły się szczęśliwie i mam dwie córki: prawie 12letnią i 20 miesięczną. Ta ciąża była kompletnie nie planowana i bardzo długo zajęło mi zaakceptowanie tej sytuacji. Tak naprawdę dopiero od badań prenatalnych zaczęłam się z niej cieszyć. Do tego początek był bardzo ciężki, mdłości, wymioty , senność przez ponad miesiąc. Teraz na szczęście jest już dobrze i w większości odzyskałam siły. USG prenatalne wyszło bardzo dobrze czekam jeszcze na wyniki testu pappa, ale ze względu na mój wiek może być różnie.
 
To ja też się pochwalę : na badaniach od razu wyszło że chłopak. Jeżeli chodzi o usg to ja mam prawie na każdej wizycie i sumie dobrze bo dzięki temu ostatnio wyszło że mały jest tak duży że prenatalne planowane na 16 lutego mogą być już mocno spóźnione
No ja właśnie miałam teraz prenatalne w 11+0 a dzieciak prawie 6 cm 😳miałam mieć prenatalne za 2 tygodnie
 
Cześć😊
Dopiero 3 dni temu znalazłam to forum. Szkoda, że dziewczyny nie przyjmują już do grupy prywatnej, ale rozumiem ich decyzję. Przeczytałam przez te 3 dni prawie wszystkie strony 🙈 mam jednak nadzieję, że na tym forum uda nam się porozmawiać i wymienić doświadczeniami 🙂
Kilka słów o mnie: to moja 6 ciąża, ale tylko dwie zakończyły się szczęśliwie i mam dwie córki: prawie 12letnią i 20 miesięczną. Ta ciąża była kompletnie nie planowana i bardzo długo zajęło mi zaakceptowanie tej sytuacji. Tak naprawdę dopiero od badań prenatalnych zaczęłam się z niej cieszyć. Do tego początek był bardzo ciężki, mdłości, wymioty , senność przez ponad miesiąc. Teraz na szczęście jest już dobrze i w większości odzyskałam siły. USG prenatalne wyszło bardzo dobrze czekam jeszcze na wyniki testu pappa, ale ze względu na mój wiek może być różnie.
Kochana ja w tym roku kończę 40 🤦‍♀️😁🤦‍♀️
 
Dziewczyny któraś z Was polecała film dokumentalny "oszust z tindera" skusiłam się żeby oglądnąć 😁 jest Mega, dawno nie oglądałam tak dobrego film 😁
 
reklama
Do góry