reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Ja z łódzkiego u kogo planujecie czy już byłyście na prenatalnych ? Ja na liściastej w Łodzi u dr Dudarewicza plus pobranie krwi na wizycie na test pappa
Ja od początku ciąży chodzę do dr Alaszewskiego i on również robił badanie genetyczne razem z pobraniem krwi na badanie papa. Bardzo krótko mieszkam w Łodzi, więc za bardzo nie znam lekarzy tutaj, jakby był ktoś z okolic i mógł polecić szkole rodzenia czy położna to byłoby super 🤗
 
Cześć wam. Byłam dziś na kontroli.
Nie muszę iść do szpitala. Wszystko się wyczyściło samo. Bez leków, bez łyżeczkowania. Lekarka bardzo dokładna, skrupulatna. Dość długo sprawdzała na USG bo mówiła że chce to zrobić dokładnie. Mówiła że endometrium ma zaledwie 6mm więc nie potrzeba nic robić .
Powiedziała że ustabilizować wyniki cukru i tarczycy, odczekać co najmniej miesiąc żeby macica doszła do ładu i jak wyniki będą ok to możemy podchodzić do kolejnej próby, ale że podejrzewa że z tarczycą to mogę ze 3mies walczyć zanim obniże do dobrego poziomu bo dobry poziom do zajścia to 1,5 a ja mam 5,46. Narazie mam zrobić na początku marca USG tarczycy, morfologie, ft3, ft4 i kilka innych których nie znam.
Tak więc muszę się ustawić do pionu i będziemy się starać. Trzeba być dobrej myśli 🤞
Dobre myśli to podstawa! musi się udac bo nie ma innej opcji ! Trzymam kciuki 😘😘
 
Jejku jejku 🤣 jeden dzień mnie nie było i tyle do nadrobienia mam :p
To ja pozdrawiam z Śląskiego
U nas prenatalne wszystko ok ale nie widać było w środę kto to tam rośnie :p dziś wizyta kontrolna

Robiłam cukier ostatnio i wyszedł mi podwyższony to co pisałam, ale od wczoraj sprawdzam się glukometrem i wychodzi mi wszystko w normie i na czczo i po posiłku 🤔 jest możliwe, że popełnili jakiś błąd w laboratorium albo co??
 
Jejku jejku 🤣 jeden dzień mnie nie było i tyle do nadrobienia mam :p
To ja pozdrawiam z Śląskiego
U nas prenatalne wszystko ok ale nie widać było w środę kto to tam rośnie :p dziś wizyta kontrolna

Robiłam cukier ostatnio i wyszedł mi podwyższony to co pisałam, ale od wczoraj sprawdzam się glukometrem i wychodzi mi wszystko w normie i na czczo i po posiłku 🤔 jest możliwe, że popełnili jakiś błąd w laboratorium albo co??
A Ty np. nie zjadłaś czegoś z wysokim indeksem glikemicznym jakoś późno w nocy ? Może (chociaż nie znam się) nie zdążyło się to strawić ?
 
W ogóle tak c
Ja od początku ciąży chodzę do dr Alaszewskiego i on również robił badanie genetyczne razem z pobraniem krwi na badanie papa. Bardzo krótko mieszkam w Łodzi, więc za bardzo nie znam lekarzy tutaj, jakby był ktoś z okolic i mógł polecić szkole rodzenia czy położna to byłoby super 🤗
Ja również wybieram się do tego lekarza ☺️
 
reklama
Cześć wam. Byłam dziś na kontroli.
Nie muszę iść do szpitala. Wszystko się wyczyściło samo. Bez leków, bez łyżeczkowania. Lekarka bardzo dokładna, skrupulatna. Dość długo sprawdzała na USG bo mówiła że chce to zrobić dokładnie. Mówiła że endometrium ma zaledwie 6mm więc nie potrzeba nic robić .
Powiedziała że ustabilizować wyniki cukru i tarczycy, odczekać co najmniej miesiąc żeby macica doszła do ładu i jak wyniki będą ok to możemy podchodzić do kolejnej próby, ale że podejrzewa że z tarczycą to mogę ze 3mies walczyć zanim obniże do dobrego poziomu bo dobry poziom do zajścia to 1,5 a ja mam 5,46. Narazie mam zrobić na początku marca USG tarczycy, morfologie, ft3, ft4 i kilka innych których nie znam.
Tak więc muszę się ustawić do pionu i będziemy się starać. Trzeba być dobrej myśli 🤞
Trzymam kciuki !!
 
Do góry