reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

31 stycznia. Ostatnie było 7t3d (dwa tygodnie temu) i lekarz twierdził, że wszystko jest jak należy, łącznie z zalążkami rąk i nóg, pęcherzyk śliczny i okrągły, brak krwiaków, serduszko jak dzwon. Powiedział, że ciąża zdrowa i mam przyjść za miesiąc, bo nie widzi powodów do wcześniejszej wizyty. No to siedzę i czekam ;)
Ja też byłam prawie dwa tygodnie temu 7+ 3 ale nie było tak dokładnie widać, mały zarodek 7 mm i pulsujące serduszko, teraz mam 26- go stycznia
 
reklama
@Sofiaa a powiedz mi taka rzecz. 19.01 idę na nifty pro. Pod koniec stycznia mam wizytę (prenatalne) u mojego gina. Nie mówiłam nic,ze idę na nifty,skierował mnie na test pappa ze względu na wiek. I tak się zastanawiam,czy po nifty i prenatalnych robić pappa,czy już nie ma sensu?
Jak robię Sanco albo Nifty odpuszczam pappę
 
Martini$ nie za wysokie to ciśnienie? Konsultowałaś to z lekarzem? Mi lekarz gdy miałam w gabinecie 149/80 (wyjątkowo więc pewnie jak u innych efekt białego fartucha) kazał mierzyć 2 razy dziennie i jeśli byłoby powyżej 140/90 pilnie się kontaktować bo wysokie ciśnienie w ciąży jest niebezpieczne.

Edit: już widzę, że napisałaś, że kontrolujesz :)
 
Ja też byłam prawie dwa tygodnie temu 7+ 3 ale nie było tak dokładnie widać, mały zarodek 7 mm i pulsujące serduszko, teraz mam 26- go stycznia
O to prawie jak ja tez ostanio miałam 7mm i teraz 28 ide. Tylko że ja miałam ostatnie usg 18grudnia na izbie przyjęć.
 
Ostatnia edycja:
Miałam dokładnie tak samo w ciąży z córką. Może będzie dziewczynka?;)
No właśnie, tydzień temu jeszcze moja ginekolog mówiła, że jak na jej oko to dziewczynka- wiadomo, że na początku zawsze wydaje się być dziewczyna, ale jest 12 tydzień i gdyby był chłopak to coś byłoby już widać. Ale cóż, dziś dowiedziałam się, że raczej chłopiec;)

Jestem już po prenatalnych dziewczyny, wraz z wynikami pappa. Wszystko jest tak, jak powinno być, ryzyka wyszły niskie. Trochę odetchnęłam❤️
 
Dziewczyny jestem w 11tygodniu I 4 dzien ciazy..pisalam dzis o klotni I o krzyczeniu ... ale martwi mnie teraz cos innego .... poniewaz moje pierwsi staly sie jak placki....takie miekkie ...przestalam mies wogole objawy czy to normalne ??
Kilka dni temu też zaczęłam się zastanawiać czy wszystko jest ok, bo piersi stały się mniej obolałe. Objawów nie mam prawie żadnych, rzadko jakieś mdłości. Jednak niemal codziennie muszę się zdrzemnąć w ciągu dnia, ale ta senność dopada mnie, gdy zażyję progesteron bensis. Mimo wcześniejszych strat nadal jednak mam nadzieję, że tym razem się uda.
 
Tak
Martini$ nie za wysokie to ciśnienie? Konsultowałaś to z lekarzem? Mi lekarz gdy miałam w gabinecie 149/80 (wyjątkowo więc pewnie jak u innych efekt białego fartucha) kazał mierzyć 2 razy dziennie i jeśli byłoby powyżej 140/90 pilnie się kontaktować bo wysokie ciśnienie w ciąży jest niebezpieczne.

Edit: już widzę, że napisałaś, że kontrolujesz :)
Tak, to już moja trzecia ciąża z nadciśnieniem niestety
 
Kilka dni temu też zaczęłam się zastanawiać czy wszystko jest ok, bo piersi stały się mniej obolałe. Objawów nie mam prawie żadnych, rzadko jakieś mdłości. Jednak niemal codziennie muszę się zdrzemnąć w ciągu dnia, ale ta senność dopada mnie, gdy zażyję progesteron bensis. Mimo wcześniejszych strat nadal jednak mam nadzieję, że tym razem się uda.
W którym tygodniu ciąży jesteś?
 
reklama
Dziewczyny jesteście niesamowite, nadrabiałam Was cały dzień tyle było konwersacji .Nie czytam od kilku dni na bieżąco bo mega źle sie czuje.Nic mi nie przechodzi ta infekcja, może trochę obrzęk krtani mniejszy.Ale znów powrócił katar i ból gardła a przecież siedze w domu.Mam dreszcze, raz mi zimno innym razem gorąco. Osłabienie takie że snuje sie po domu w piżamie bo ciągle leże.Mdłosci nie dają jeść, ból głowy od 5- ciu tygodni. Nic mnie nie cieszy.Ciągle sie zastanawiam czy i jak infekcja wpłynie na dziecko.do tego ciągle boli mnie żołądek....za 10 dni mam usg.Zawsze byłam osobą która we wszystkim widzi pozytywy, umiałam cieszyć się z małych rzeczy a teraz taki dół.
Trzymam kciuki za Twoje samopoczucie❤️ A na usg wszystko wyjdzie ok i dobry humor wróci😊
 
Do góry