reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

Cześć, czołem, wracam jak bumerang :)
Tydzień temu diagnoza : zarodek 10 dni mniejszy, pęcherzyk ponad 2 tyg. Czekamy na poronienie. Dziś u najlepszego specjalisty w mieście, piękny zarodek, serduszko 170/ min, z miesiączki 8+3 z usg 7+3 ale zarodek i pęcherzyk proporcjonalny, 100 razy powtarzał że wszystko ok, po prostu owulacja się przesunęła. Mam piękne zdjęcie i słyszałam serduszko. A już planowalam kiedy pojadę na zabieg. Nie dowierzam cały dzień [emoji3059]
Cudownie[emoji3590]
 
reklama
Dziewczyny jak wasi lekarze podchodzą do luteiny. Mi lekarka kazała odstawić w 12 tygodniu i to od razu. Biorę 4*1 200. Boje się nagle odstawić czy będzie łożysko już prawidłowo rozwinięte. Ewentualnie dupka jak długo bierzecie?
 
Dziewczyny jak wasi lekarze podchodzą do luteiny. Mi lekarka kazała odstawić w 12 tygodniu i to od razu. Biorę 4*1 200. Boje się nagle odstawić czy będzie łożysko już prawidłowo rozwinięte. Ewentualnie dupka jak długo bierzecie?
Ja mialam przepisana luteine przez moją lekarkę, z powodu bólów podbrzusza - 1x200. W sumie od dłuższego czasu mnie nie bolalo, dzisiaj lekarz na nfz zapytał, czy mam jakieś plamienia, bóle, powiedzialam zgodnie z prawdą, że nie, wiec powiedzial, ze nie ma potrzeby brania leków. Nie wzielam rano luteiny i pierwszy raz od dawna znowu boli mnie podbrzusze [emoji2372] i nie wiem czy to kwestia przypadku, czy faktycznie tego, że jej dzisiaj nie przyjelam
 
Dziewczyny jak wasi lekarze podchodzą do luteiny. Mi lekarka kazała odstawić w 12 tygodniu i to od razu. Biorę 4*1 200. Boje się nagle odstawić czy będzie łożysko już prawidłowo rozwinięte. Ewentualnie dupka jak długo bierzecie?
Ja biorę duphaston od 6 tyg i kazała mi caly czas brać i to po 3 razy dziennie aż do 19 stycznia. Ja biorę jedna dziennie tak jak mi zalecił lekarz prywatny
 
Dziewczyny jak wasi lekarze podchodzą do luteiny. Mi lekarka kazała odstawić w 12 tygodniu i to od razu. Biorę 4*1 200. Boje się nagle odstawić czy będzie łożysko już prawidłowo rozwinięte. Ewentualnie dupka jak długo bierzecie?
Mi kazała odstawić po ostatniej wizycie i odstawiłam w sumie ale mam w głowie myśli czy dobrze zrobiłam 😬
 
Dziewczyny jak wasi lekarze podchodzą do luteiny. Mi lekarka kazała odstawić w 12 tygodniu i to od razu. Biorę 4*1 200. Boje się nagle odstawić czy będzie łożysko już prawidłowo rozwinięte. Ewentualnie dupka jak długo bierzecie?
Ja brałam duphaston po 2 tabletki dziennie aż skończyłam 2 opakowania
 
reklama
Nie boisz się pracować w żłobku w ciąży? Przecież dzieci ciagle chorują
Już wcześniej pisałam, ale tutaj jest taka produkcja postów że pewnie można przeoczyć :D pracuje tu od kilku miesięcy, miałam umowę zlecenie, po której w grudniu miała być umowa o pracę. Niestety musiałam odbyć kwarantannę i szefowa sprytnie to zrobiła, że pominęła mnie w grudniu. Więc dopiero od stycznia podpisana umowę, która miała być na czas nieokreślony, a dostałam tylko do końca sierpnia, inne dziewczyny również. Więc jeśli o mnie chodzi, to ucieklabym już w poprzednim tygodniu, ale muszę 'odbebnic' okres wyczekiwania aby moc iść na płatne L4 . Co do strachu, niestety boje się zwłaszcza że sama w tym tygodniu chodze podziebiona, a nie mogę wziąć zwolnienia aby się zregenerować, bo chce mieć pełną wypłatę za styczeń. Tak wypadło akurat. Ale myślę że od lutego odrazu idę na zwolnienie, za dużo tego dźwigania, schylania się i przede wszystkim dzieci z katarem, zapaleniem spojówki, jelitowka, przeziębieniem i tak dalej..
 
Do góry